Meteora

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Meteora (Film (2012)[Metéora] Reż.Spiros Stathoulopoulos) ,

Artykuły - Meteora (9)

 • Czy miłość to grzech?

  Czy miłość to grzech?

  21 sierpnia do polskich kin wejdzie "Meteora", której główni bohaterowie - mnich i zakonnica - rozdarci są między uczuciem a powołaniem. O filmie opowiada odtwórca głównej roli, Theo Alexander.
 • Mnich zakochany w zakonnicy

  Mnich zakochany w zakonnicy

  Czy miłość to grzech? Przed tym dylematem stoją bohaterowie greckiego filmu "Meteora", który 23 sierpnia pojawi się w polskich kinach. To piękna opowieść o wierze, w której trudno wytrwać, kiedy pojawia się miłość. Obraz brał udział w konkursie głównym Berlinale 2012.
 • Linkin Park: Zbyt dużo roboty

  Linkin Park: Zbyt dużo roboty

  Raczej nie należy się spodziewać kolejnej pełnowymiarowej płyty z remiksami, firmowanej nazwą Linkin Park. Wokalista Mike Shinoda nie wyklucza jednak, że fani usłyszą nowe wersje kilku piosenek z płyty "Meteora".
 • Linkin Park: 40 wersji refrenu

  Linkin Park: 40 wersji refrenu

  Członkowie amerykańskiej formacji Linkin Park nie wierzyli podobno w ogromny sukces swojego najnowszego wydawnictwa "Meteora". Nie widzieli bowiem możliwości, by płyta mogła pokonać osiągnięcia ich debiutu "Hybrid Theory", który w samych tylko Stanach Zjednoczonych znalazł ponad 7 milionów nabywców. Pomimo to zależało im, by w ręce fanów oddać jak najlepsze dzieło.
 • Linkin Park wystrzelił

  Linkin Park wystrzelił

  Stało się. Na amerykańskiej liście przebojów, jaką co tydzień publikuje magazyn "Billboard", zaroiło się od nowości. Miejsce pierwsze zajmuje, jak można się było spodziewać, album "Meteora" zespołu Linkin Park, który w pierwszym tygodniu kupiło aż 822 tys. Amerykanów.
 • Linkin Park: Światełko w tunelu

  Linkin Park: Światełko w tunelu

  Zespół Linkin Park powraca po dwóch latach z nową, studyjną płytą. Album zatytułowany "Meteora" został nagrany i wyprodukowany w tym samym składzie, co debiutancki "Hybrid Theory", a jego tytuł nawiązuje do słynnego kompleksu klasztornego w Grecji.
 • Linkin Park: Wiele się nauczyliśmy

  Linkin Park: Wiele się nauczyliśmy

  Oczekiwania wobec najnowszego albumu Linkin Park, zatytułowanego "Meteora", są ogromne. Zespół nie obawia się jednak opinii fanów, twierdząc, że wszyscy, którzy lubili "Hybrid Theory", także najnowsze wydawnictwo powinni odebrać pozytywnie. O tym, czy tak będzie, przekonamy się już niedługo, bowiem "Meteora" pojawi się na rynku pod koniec marca.
 • Kolejny singel Linkin Park

  Kolejny singel Linkin Park

  Pierwszym singlem promującym najnowszy album amerykańskiej grupy Linkin Park, będzie utwór "Somewhere I Belong". Premiera singla planowana jest na 24 marca. Jednocześnie ukaże się album zatytułowany "Meteora". Już niedługo fani będą mogli także zobaczyć zdjęcia pokazujące pracę nad płytą.
 • Linkin Park: "Meteora"

  Linkin Park: "Meteora"

  Znany jest już tytuł najnowszego wydawnictwa amerykańskiej grupy Linkin Park. Jak podaje internetowa strona fan klubu zespołu, album będzie nosił tytuł "Meteora". Premiera planowana jest na 25 marca 2003 roku. Wydawcą jest Warner Bros Records.

Filmy - Meteora (1)

 • "Meteora"

  Młody mnich Theodoros i zakonnica Urania poświęcili swe życia surowym rytuałom i praktykom religijnym. Jednak rodzące się między nimi uczucie, stawia ich dotychczasowe przekonania pod znakiem zapytania.