metamorfozy

Artykuły - Metamorfozy (16)

Filmy - Metamorfozy (11)

 • „Moje Piękno – Moja Sprawa” - pomaga oszpeconym kobietom

  Joanna Walaś była gościem programu „Wspaniali ludzie”. Joanna jest wizażystką i lingeristką, której pasją jest odkrywanie i podkreślanie naturalnego piękna kobiet. Stworzyła akcję „Moje Piękno - Moja Sprawa”, żeby pomagać kobietom - m.in. po wypadkach czy chorobach - przejść metamorfozy, dzięki którym odzyskają poczucie własnej atrakcyjności i pewność siebie. Stara się przełamywać stereotypy dotyczące urody, promować różnorodność i walczyć z hejtem. Zobacz fragment 10. odcinka programu.
 • Clinton czy Trump? Pojedynek na makijaże

  Ta wizażystka przeszła samą siebie! Oto dwie metamorfozy. Prawie prezydenckie. Hillary Clinton czy Donald Trump? Kto wypada lepiej? Skorzystacie z tych trików?
 • Anna Bałon chce zmieniać wygląd Polek

  Anna Bałon organizuje kolejne kursy dla pań, tym razem pod nazwą „Metamorfozy”. Kobiety, które się na nie zapiszą, usłyszą, jak zmienić swój wygląd i nauczyć się profesjonalnej autoprezentacji. Była finalistka „Top Model”, wbrew krążącym plotkom, nie będzie prowadzić zajęć. – Jestem tylko organizatorem kursów. Współpracujemy z profesjonalistami – mówi Bałon. – Zgłaszały się do mnie kobiety, które mają troszkę więcej lat i niestety nie kwalifikują się już do bycia modelką, ale chciały bardzo coś w sobie zmienić: inaczej się ubierać, zrobić sobie fajną sesję. Wpadł mi do głowy pomysł, że można zrobić kurs „Metamorfozy” - opowiada niedoszła top modelka.
 • Metamorfozy Marty Żmudy-Trzebiatowskiej

  Najpierw stylizował ją... tata. Później aktorka sama chwyciła za nożyczki. Po kilku drastycznych eksperymentach Marta Żmuda-Trzebiatowska postanowiła dochowywać wierności klasycznej fryzurze.