metamorfoza

Artykuły - Metamorfoza (52)

Filmy - Metamorfoza (11)

 • "Nasz nowy dom" - Przed nami kolejne metamorfozy

  W środę ekipa programu "Nasz nowy dom" odwiedzi Siedlec. To niewielka wieś położona w południowej części województwa łódzkiego. W domu przy głównej drodze mieszka pani Ewa z dwojgiem dzieci: 11-letnią Wiktorią i 10-letnim Patrykiem. Kobieta uciekła od męża nadużywającego alkoholu, który nie interesował się rodziną. W czwartek ekipa programu odwiedza Ślubowo, w północnej części Mazowsza. W połowie starego, krytego eternitem domu mieszka tu sześcioosobowa rodzina. Mama – pani Agnieszka z osiemnastoletnią córką Klaudią, synami - Dawidem, Dominikiem i Kacprem oraz jedenastoletnią Wiktorią. Uzależniony od alkoholu, ojciec dzieci popełnił samobójstwo.
 • Niezwykła metamorfoza. Trenerka fitness ma coraz więcej fanów w social mediach. Wideo

  Angie Marie jest trenerką fitness i motywatorką nawołującą do dbania o sylwetkę i kondycję fizyczną. Amerykanka jednak nie zawsze świeciła przykładem. To jaką przeszła zmianę robi wrażenie.
 • Tak wygląda metamorfoza ważki

  Oto jak ważka z larwy przeistacza się w owada.
 • Sablewska: Kiedyś wyglądałam jak orangutan

  Maja Sablewska w programie „Sablewskiej sposób na modę” pomaga bohaterkom poczuć się atrakcyjniej i wspiera w odnalezieniu siebie i swojego stylu. Stylistka podkreśla, że inspirację czerpie z własnego doświadczenia, ponieważ sama w ciągu dziesięciu lat przeszła wielką metamorfozę. - Dawniej wyglądałam jak orangutan, goryl, małpa, można było mnie porównać do jakiegoś zwierzęcia – mówi Sablewska. – Miałam wystającą szczękę, chodziłam w kucyku i wielkich okularach. Dodatkowo miałam oponę dookoła własnej osi, która bardzo mi przeszkadzała. Stylistka opowiada, że nie czuła się dobrze ze sobą, a moda nie sprawiała jej frajdy. Przykrywała ciało, aby ukryć mankamenty. Podkreśla, że jest świadoma tamtych błędów, które popełniała, zwłaszcza że ludzie jej te potknięcia wytykali. W pewnym momencie postanowiła jednak wziąć się za siebie. Dziś przekazuje bohaterkom programu swoją wiedzę w pigułce. Chciałaby, aby jej rady przyniosły kobietom taki efekt, jakiego ona sama doświadczyła. - Nie twierdzę, że jestem pewna siebie i wyglądam najlepiej na świecie – wyjaśnia Maja Sablewska. – Mam swoją pokorę. Ale chcę robić w życiu coś pożytecznego. Jeśli mogę pomagać innym, czerpiąc z własnej praktyki, to czemu nie?