metamorfoza

Artykuły - Metamorfoza (86)

 • Niezwykłe makijaże, które maskują nawet blizny

  Niezwykłe makijaże, które maskują nawet blizny

  Makijaże wykonywane przez Goar Avetisyan nie tylko pięknie wyglądają, ale przede wszystkim pomagają kobietom. Artystka tak zgłębiła sztukę malowania, że bez problemu jest w stanie zamaskować blizny, trądzik czy rozległe przebarwienia.
 • Gąsienica, która wygląda jak liść

  Gąsienica, która wygląda jak liść

  Przyjrzyj się załączonemu zdjęciu - czy widzisz na nim coś poza liściem? Choć może się wydawać, że nic więcej na nim nie ma, w rzeczywistości, w samym centrum znajduje się gąsienica, która niemal całkowicie zlewa się z otoczeniem.
 • Dieta, ach dieta! Moja metamorfoza, cz.3

  Dieta, ach dieta! Moja metamorfoza, cz.3

  Za mną już miesiąc, czyli jedna trzecia programu metamorfozy w Akademii Pawła Zaremby. Tym razem zamiast o ćwiczeniach, będzie o diecie. Bo to rzecz równie istotna, co treningowa katorga...
 • Jestem zwycięzcą! Moja metamorfoza, cz. 2

  Jestem zwycięzcą! Moja metamorfoza, cz. 2

  Człowiek nie sznurek, wszystko wytrzyma - mówi stare porzekadło. Wytrzymałem zatem i ja, a właściwie przeżyłem pierwszy tydzień treningów z Pawłem Zarembą. Lekko nie było, ale przecież do jego akademii nie wybrałem się na SPA. Metamorfoza się sama nie zrobi, a poza tym... jestem zwycięzcą!
 • Jesienna metamorfoza z Timoore

  Jesienna metamorfoza z Timoore

  Po wakacjach wracamy do domu z ciekawymi pomysłami aranżacyjnymi oraz nową porcją energii do działania, dzięki której nie będziemy już odkładać decyzji o remoncie mieszkania czy dziecięcego pokoju na później.
 • Polki u fryzjera pragną przemiany i poprawy nastroju

  Polki u fryzjera pragną przemiany i poprawy nastroju

  Polki idąc do fryzjera pragną przemiany. Odwiedzają salon, żeby zadbać o siebie lub poprawić sobie nastrój, a związek ze stylistą często bywa trwalszy niż małżeństwo - wynika z raportu o klientkach polskich salonów fryzjerskich.
 • Metamorfoza KGHM

  Pomimo powrotu WIG20 powyżej 2300 pkt jakość ostatnich wzrostów pozostawiała sporo do życzenia (wartość obrotów) i raczej nosiła znamiona ruchu korekcyjnego w średnioterminowej tendencji spadkowej.
 • Elżbieta Zapendowska o swojej wizualnej metamorfozie

  Elżbieta Zapendowska o swojej wizualnej metamorfozie

  W ostatnich latach Elżbieta Zapendowska, słynna specjalistka od emisji głosu, przeszła wyraźną metamorfozę - schudła, zmieniła okulary, fryzurę i sposób ubierania. W rozmowie z autorką książki "Sukces w rozmiarze XXL" twierdzi jednak, że ignoruje swój wygląd.
 • Motywacja! Od niej wszystko się zaczyna...

  Motywacja! Od niej wszystko się zaczyna...

  Powtarzasz to sobie od dawna: Od jutra biorę się za siebie. Po weekendzie ruszam z ćwiczeniami. Niech tylko przestanie padać, zaczynam biegać. Cały czas jednak stoisz w miejscu, nie robisz nic i obrastasz w tłuszcz. Masz karnet na najlepszą siłownię, drogi sprzęt sportowy i sporo wolnego czasu, jednak to wszystko g...uzik warte bez odpowiedniej motywacji. Pozwól, że wyciągniemy do ciebie pomocną dłoń.
 • Kinga - bohaterka metamorfozy

  Kinga - bohaterka metamorfozy

  Do programu Pokochaj Swoje Lustro zgłosiła się pokaźna liczba kobiet chcących coś poprawić, ujędrnić lub zmniejszyć.

Filmy - Metamorfoza (13)

 • Tak wygląda metamorfoza ważki

  Oto jak ważka z larwy przeistacza się w owada.
 • Niesamowita metamorfoza babci podbija sieć

  80-letnia babcia poprosiła swoją wnuczkę, żeby ją pomalowała. Starszej kobiecie zależało na delikatnym „odświeżeniu wyglądu". Skończyło się na niesamowitej metamorfozie. Nie myślała, że będzie tak wyglądać. Wnuczka - makijażystka odmłodziła babcię o co najmniej dwadzieścia lat. Film robi furorę w internecie (Tea Flego/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Niezwykła metamorfoza! Zobacz, jak zareagowała

  Żona autora nagrania często skarżyła się na zły stan swojego mieszkania. Kobieta wyjechała na tygodniową wycieczkę, podczas której jej mąż całkowicie zmienił wystrój domu w Bengaluru w Indiach. Jak spodobała się jej ta niespodzianka? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski
 • Sablewska: Kiedyś wyglądałam jak orangutan

  Maja Sablewska w programie „Sablewskiej sposób na modę” pomaga bohaterkom poczuć się atrakcyjniej i wspiera w odnalezieniu siebie i swojego stylu. Stylistka podkreśla, że inspirację czerpie z własnego doświadczenia, ponieważ sama w ciągu dziesięciu lat przeszła wielką metamorfozę. - Dawniej wyglądałam jak orangutan, goryl, małpa, można było mnie porównać do jakiegoś zwierzęcia – mówi Sablewska. – Miałam wystającą szczękę, chodziłam w kucyku i wielkich okularach. Dodatkowo miałam oponę dookoła własnej osi, która bardzo mi przeszkadzała. Stylistka opowiada, że nie czuła się dobrze ze sobą, a moda nie sprawiała jej frajdy. Przykrywała ciało, aby ukryć mankamenty. Podkreśla, że jest świadoma tamtych błędów, które popełniała, zwłaszcza że ludzie jej te potknięcia wytykali. W pewnym momencie postanowiła jednak wziąć się za siebie. Dziś przekazuje bohaterkom programu swoją wiedzę w pigułce. Chciałaby, aby jej rady przyniosły kobietom taki efekt, jakiego ona sama doświadczyła. - Nie twierdzę, że jestem pewna siebie i wyglądam najlepiej na świecie – wyjaśnia Maja Sablewska. – Mam swoją pokorę. Ale chcę robić w życiu coś pożytecznego. Jeśli mogę pomagać innym, czerpiąc z własnej praktyki, to czemu nie?