Film - Metallica

Artykuły - Metallica (3)

 • Metallica w kinie. To nie jest grzeczny film!

  Metallica w kinie. To nie jest grzeczny film!

  Od ponad 30 lat członkowie Metalliki szczycą się swoją niezależnością i tym, że podążają ścieżką inną niż ta, którą obrali ich koledzy z muzycznej branży. Zapewne w taki też sposób postrzegają filmową opowieść o nich samych, zatytułowaną "Metallica: Through the Never".
 • Weekend w kinie

  Weekend w kinie

  W ten weekend (6-8 sierpnia) w kinach debiutuje aż sześć filmów: "Garfield" - komedia o najsłynniejszym kocie świata, "Hazardzista" - thriller oparty na faktach, "Jak ugryźć 10 milionów 2" - kontynuacja przeboju z udziałem Bruce'a Willisa, "Metallica: Some Kind of Monster" - dokument muzyczny o legendarnym zespole heavymetalowym, "Pozew o miłość" - komedia romantyczna z Julianne Moore i Piercem Brosnanem w rolach głównych oraz "Wredne dziewczyny" - opowieść o amerykańskich nastolatkach.
 • Metallica w polskich kinach

  Metallica w polskich kinach

  W piątek, 6 sierpnia, pokazem w warszawskim Multikinie rozpocznie się polskie "tournee" filmu dokumentalnego "Metallica: Some Kind of Monster". Do 5 września obraz będzie można zobaczyć w 18 kinach, m.in. w Krakowie, Łodzi, Lublinie, Bydgoszczy, Kielcach i Olsztynie.