męstwo

Artykuły - Męstwo (11)

 • Jak dzieci wpływają na męskość mężczyzny?

  Jak dzieci wpływają na męskość mężczyzny?

  Pojawienie się dziecka istotnie wpływa na organizm mężczyzny. Badania naukowe pokazują, że u mężczyzn, nawet tych, którzy dopiero spodziewają się potomka, znacząco obniża się poziom testosteronu.
 • Co sprawia, że mężczyzna jest męski?

  Co sprawia, że mężczyzna jest męski?

  W Wielkiej Brytanii przeprowadzono badanie, które miało odpowiedzieć na pytanie co sprawia, że mężczyzna jest męski. Jakie dokładnie cechy powodują, że są pociągający dla kobiet. Wyniki są zaskakujące. Okazuje się, że im więcej ma z... pani domu, tym lepiej.
 • Najwięksi przegrani oscarowej gali

  Najwięksi przegrani oscarowej gali

  "Jak zostać królem" i "Incepcja" zdobyły po cztery Oscary i okazały się największymi zwycięzcami tegorocznej oscarowej gali. Na drugim biegunie znalazły się natomiast filmy "Prawdziwe męstwo" i "The Social Network", wymieniane przed uroczystością w gronie faworytów.
 • Oscary: Triumfatorzy i przegrani

  Oscary: Triumfatorzy i przegrani

  "Jak zostać królem", który zdobył 4 Oscary, okazał się największym zwycięzcą tegorocznej gali, na której rozdawano nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Najbardziej zawiódł nowy film braci Coen - "Prawdziwe męstwo", który mimo dziesięciu nominacji nie otrzymał żadnego Oscara.
 • Dla zakochanych w kinie

  Dla zakochanych w kinie

  Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy w walentynki niekoniecznie chcą wybierać się do kina na komedie romantyczne. Najnowszy film braci Coen "Prawdziwe męstwo" to bowiem przede wszystkim rekomendacja dla zakochanych w kinie.
 • Świetne otwarcie Berlinale

  Świetne otwarcie Berlinale

  61. festiwal w Berlinie został oficjalnie otwarty w czwartek wieczorem, 10 lutego. Zanim bracia Joel i Ethan Coenowie zjawili się na czerwonym dywanie przed Berlinale Palast o 19.30, ich najnowsze dziecko - western "Prawdziwe męstwo" został już zaprezentowany na jednym z pokazów prasowych.
 • Coenowie na Dzikim Zachodzie

  Coenowie na Dzikim Zachodzie

  "Prawdziwe męstwo" ("True Grit"), reż. Ethan Coen, Joel Coen, USA 2010, dystrybutor: UIP, premiera kinowa 11 lutego 2011 roku.
 • Bracia Coen ponownie na szczycie

  Bracia Coen ponownie na szczycie

  Bracia Coen ponownie na szczycie. Po trzech tygodniach od premiery ich najnowszego filmu - "Prawdziwe męstwo" - znów okupują pierwszą pozycję amerykańskiego box office'u.
 • Najlepszy film braci Coen?

  Najlepszy film braci Coen?

  Najnowszy film braci Coen - "Prawdziwe męstwo", zostało ich najlepiej zarabiającą w Ameryce produkcją, wyprzedzając "To nie jest kraj dla starych ludzi".