menway - męskie grillowanie

Artykuły - Męskie grillowanie (112)

 • Męskie grillowanie. Jaki grill wybrać na majówkę?

  Męskie grillowanie. Jaki grill wybrać na majówkę?

  Grillowanie to ulubiona forma spędzania wolnego czasu aż 66 proc. Polaków. Z roku na rok wiele się jednak zmienia w trendach, a z grillami węglowymi zaczęły konkurować gazowe i elektryczne. Jak wybrać sprzęt, by pasował do naszych zwyczajów i potrzeb?
 • Męskie Grillowanie. Mięso strusia lepsze od wołowiny?

  Męskie Grillowanie. Mięso strusia lepsze od wołowiny?

  Lista zalet strusiego mięsa jest proporcjonalna do wielkości strusia. Strusina to doskonała alternatywa dla wołowiny i drobiu. Jest niskokaloryczna i bogata w składniki odżywcze, ma wyczuwalny słodki smak. Można ją jeść zarówno w formie tatara, jak i po obróbce termicznej.
 • Męskie grillowanie. Wrzuć arbuza na ruszt

  Męskie grillowanie. Wrzuć arbuza na ruszt

  Arbuz to idealna przekąska na lato - wymieniany jest wśród tych produktów, po które warto sięgać w upalne dni. W zasadzie jego słodycz i soczystość to połączenie idealne, choć ciekawą alternatywą wydaje się też arbuz z grilla.
 • Męskie grillowanie. Porchetta, czyli wieprzowa rolada

  Męskie grillowanie. Porchetta, czyli wieprzowa rolada

  "Nadziewa się to ziołami, przyprawami, zalewa czerwonym winem i piecze do chrupkości skórki" - tak o swego rodzaju roladzie z boczku mówi Jakub Steuermark. Znany kucharz zdradza swój przepis na porchettę, która świetnie nada się na grilla.
 • Męskie grillowanie. Rosyjski szaszłyk

  Męskie grillowanie. Rosyjski szaszłyk

  Rosjanie uwielbiają grillować. Weekend na działce to dla nich świętość. Co najczęściej trafia na rosyjski ruszt?
 • Męskie grillowanie. Jaki grill na majówkę?

  Męskie grillowanie. Jaki grill na majówkę?

  Grillowanie to ulubiona forma spędzania wolnego czasu aż 66 proc. Polaków. Z roku na rok wiele się jednak zmienia w trendach, a z grillami węglowymi zaczęły konkurować gazowe i elektryczne. Jak wybrać sprzęt, by pasował do naszych zwyczajów i potrzeb?
 • Męskie grillowanie. Wędzenie czy grillowanie?

  Męskie grillowanie. Wędzenie czy grillowanie?

  Obok grillowania wędzenie należy do najstarszych i najbardziej pierwotnych sposobów przyrządzania potraw. Można do tego wykorzystywać wędzarki lub grilla z pokrywą.
 • Męskie grillowanie. Jak się pozbyć kalorii?

  Męskie grillowanie. Jak się pozbyć kalorii?

  Wbrew powszechnym stereotypom, grillowanie jest dobrym sposobem na przyrządzanie niskokalorycznych potraw. Dietetyk Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska daje wskazówki, co robić, żeby grillować zdrowo i dietetycznie.
 • Męskie grillowanie. Ćevapčići

  Męskie grillowanie. Ćevapčići

  Ćevapčići to jedna z najpopularniejszych potraw na Bałkanach. Warto ją przenieść na polski grunt. Tym bardziej, że posiada wiele ciekawych odmian.
 • Męskie grillowanie. Od rusztu w ogrodzie do mistrzostwa świata

  Męskie grillowanie. Od rusztu w ogrodzie do mistrzostwa świata

  Zaczynał od grillowania kiełbasy i karkówki na zwykłym grillu. Dziś pracuje na sprzęcie o 8,5 m długości i 1,5 szerokości. "Zawsze miałem ambicję iść krok dalej" - tłumaczy Maciej Grubman, który opowiada, jak został mistrzem świata BBQ.