Film - męski

Artykuły - Męski (4)

 • "Męski Typ" Agnieszki Cegielskiej

  "Męski Typ" Agnieszki Cegielskiej

  To będzie program, w którym męska rzeczywistość zostanie pokazana z zupełnie innego punktu widzenia. Agnieszka Cegielska postawiła sobie za zadanie wejrzeć głębiej w świat swoich bohaterów, mężczyzn o wyjątkowo ciekawych życiorysach.
 • Męski obiekt pożądania

  Męski obiekt pożądania

  Ubiegły rok był dla Scarlett Johannson niezwykle ważny i to zarówno ze względów zawodowych, jak i prywatnych. Udało jej się zagrać w kilku dobrze przyjętych filmach oraz znaleźć czas na ślub z ukochanym - aktorem i producentem, Ryanem Reynoldsem.
 • Trafia na męski striptiz

  Trafia na męski striptiz

  W ubiegłym tygodniu wystartował nowy sezon "39 i pół". Przed telewizorami zasiadło niemal trzy miliony widzów by sprawdzić, co słychać u Darka Jankowskiego i jego rodziny. Tymczasem ten wieczny chłopiec już szykuje się do drugiego epizodu. W kolejnym odcinku bohater Tomasza Karolaka wpadnie w sidła seksu.
 • Męski striptiz w "Kryminalnych"

  Męski striptiz w "Kryminalnych"

  Na scenie: szał męskich ciał. Bicepsy, stringi, torsy posmarowane olejkiem... Na widowni: damska euforia. Solista wybiera jedną z kobiet i zaprasza do erotycznego tańca... Właśnie tak zacznie się... kolejny odcinek "Kryminalnych"! Drogie panie, przed telewizory biegiem marsz!