męski

Artykuły - Męski (75)

 • Kobiety apelują: Chcemy prawdziwych mężczyzn!

  Kobiety apelują: Chcemy prawdziwych mężczyzn!

  Prawdziwy mężczyzna - gatunek zagrożony! Czy ta teoria ma rację bytu? Okazuje się, że tak. O kryzysie męskości we współczesnym świecie słyszymy coraz częściej. Co ciekawe, zniewieścieniu panów stanowczo przeciwstawiają się kobiety.
 • Dla nich kobiety są tylko dodatkiem

  Dla nich kobiety są tylko dodatkiem

  Przyczyn męskiej próżności powinniśmy szukać raczej w deficytach, a nie zasobach danego osobnika.
 • Do kobiety mów niskim głosem

  Do kobiety mów niskim głosem

  Panowie, jeśli chcecie, by jakaś treść lepiej zapadła w kobiecą pamięć, mówcie niskim głosem - radzą naukowcy brytyjscy na łamach "Memory and Cognition". Ich zdaniem taka wrażliwość na wysokość męskiego głosu podpowiada paniom, kto może być dla nich lepszym partnerem.
 • Bardzo wstydliwy męski problem

  Bardzo wstydliwy męski problem

  Problem zaburzeń wzwodu dotyka bardzo dużej grupy mężczyzn. Szacuje się, że zaburzenia erekcji o różnym nasileniu ma około 50 proc. mężczyzn w wieku od 40 do 70 lat. Zdarza się też i młodszym.
 • Stąd do męskości

  Stąd do męskości

  Otwarcie mówi, że zawód aktora męskości nie dodaje. Te wzruszenia, uniesienia, malowanie się przed lustrem. A on jeszcze przyznaje się do ataków histerii. Stara się więc, czasami sprawdzić jako facet. Namiętnie kupuje samochody, pływa jachtem w sztormową pogodę. Antoni Pawlicki to mężczyzna o dwóch twarzach. Raz walnie pięścią w stół. Kiedy indziej będzie płakał po rozstaniu z dziewczyną. Udawać może tylko na scenie.
 • Prawdziwe Męskie Granie

  Prawdziwe Męskie Granie

  W tym roku druga edycja Męskiego Grania - nowi artyści, nowe utwory, miasta bez zmian.
 • "Męski Typ" Agnieszki Cegielskiej

  "Męski Typ" Agnieszki Cegielskiej

  To będzie program, w którym męska rzeczywistość zostanie pokazana z zupełnie innego punktu widzenia. Agnieszka Cegielska postawiła sobie za zadanie wejrzeć głębiej w świat swoich bohaterów, mężczyzn o wyjątkowo ciekawych życiorysach.
 • Słownik damsko-męski, czyli jak zrozumieć kobietę

  Słownik damsko-męski, czyli jak zrozumieć kobietę

  Czasami wydaje się, że mężczyźni i kobiety mówią innymi językami. Aby lepiej zrozumieć płeć przeciwną, zapoznaj się z naszym mini słownikiem.
 • Niedobry męski chromosom

  Niedobry męski chromosom

  Czynniki genetyczne męskiego chromosomu płciowego Y mogą częściowo tłumaczyć większą podatność mężczyzn na choroby wieńcowe serca - wynika z brytyjsko-australijskich badań, które zaprezentowano na kongresie Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego w Sztokholmie.
 • Agresywne oblicze kobiet

  Agresywne oblicze kobiet

  Kobiety stały się agresywne, bo są przeciążone, długo funkcjonują na wysokich obrotach. Nauczyły się wyrażać agresję w sposób typowo męski - twierdzi w rozmowie z INTERIA.PL psychoterapeutka Elżbieta Sanigórska.

Filmy - Męski (5)

 • Samochód kobiecy kontra męski

  Kobiecy samochód oznacza tylko tyle, że kobiety zaczynają znać się na samochodach - mówi scenarzystka filmowa, Ilona Łepkowska, zasiadająca w jury konkursu "Kobiecy Samochód Roku 2009".
 • Co oznacza słowo "męski"?

  Bez jakich kosmetyków nie mógłby żyć? Co oznacza dla niego słowo "męski" i jak mężczyźni powinni o siebie dbać? Na te pytania odpowiada stylista fryzur, Robert Kupisz, który gościł na gali "Doskonałość Roku Twój Styl 2009".
 • Męski makijaż to... kamuflaż

  Korekta i kamuflowanie tego, co występuje na skórze to jedyna forma makijażu dla mężczyzn - mówi specjalista w tej kwestii, Wojtek Rostowski.
 • Męski orgazm: fakty i mity

  Seksuolog, Alina Henzel Korzeniowska wyjaśnia, że męski orgazm nie zawsze kończy się tak, jak powinien...