Meryl Streep

Synonimy:
Streep Meryl,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Meryl Streep (253)

 • Meryl Streep z 21. nominacją do Oscara

  Meryl Streep z 21. nominacją do Oscara

  Meryl Streep śrubuje własny rekord najczęściej nominowanego do Oscara w aktorskiej kategorii artysty. W tym roku o statuetkę Akademii amerykańska aktorka będzie ubiegać się już 21. raz.
 • Złote Globy 2018: Mariah Carey podsiadła Meryl Streep

  Złote Globy 2018: Mariah Carey podsiadła Meryl Streep

  Mariah Carey przez przypadek zajęła miejsce Meryl Streep podczas tegorocznej gali rozdania Złotych Globów.
 • Muzyczne virale 2017 roku

  Muzyczne virale 2017 roku

  Jakie muzyczne virale i memy królowały w tym roku w sieci? Sprawdźcie nasze zestawienie.
 • Meryl Streep stała się muzycznym memem

  Meryl Streep stała się muzycznym memem

  Zdjęcie Meryl Streep rozbawiło tysiące internautów. Wszystko za sprawą kontekstu, w jakim zostało osadzone. Nowego mema ze znaną na całym świecie aktorką nazwano "Śpiewająca Meryl Streep".
 • Meryl Streep i Tom Hanks w nowym filmie Spielberga

  Meryl Streep i Tom Hanks w nowym filmie Spielberga

  Najbardziej - według prezydenta USA Donalda Trumpa - przereklamowana aktorka Hollywood dostała nową rolę. Meryl Streep razem z Tomem Hanksem zagra w nowym obrazie Stevena Spielberga. To będzie ich pierwsze spotkanie w filmie kinowym.
 • George Clooney o Meryl Streep: Przereklamowana

  George Clooney o Meryl Streep: Przereklamowana

  George Clooney ironicznie skomentował złośliwą wypowiedź Donalda Trumpa dotyczącą Meryl Streep. "Zawsze to powtarzałem. Możliwe, że ona jest nawet najbardziej przereklamowaną aktorką wszech czasów!" - powiedział aktor pytany o słowa prezydenta-elekta, że laureatka trzech Oscarów jest "przeceniana".
 • Złote Globy 2017: Meryl Streep krytykuje prezydenta Trumpa

  Złote Globy 2017: Meryl Streep krytykuje prezydenta Trumpa

  Przemowa Meryl Streep na gali rozdania Złotych Globów to najczęściej komentowany moment tej ceremonii. Co powiedziała aktorka?
 • ​Honorowy Złoty Glob dla Meryl Streep

  ​Honorowy Złoty Glob dla Meryl Streep

  Meryl Streep ("Co się wydarzyło w Madison County", "Wybór Zofii", "Sprawa Kramerów", "Mamma Mia!", "Diabeł ubiera się u Prady") otrzyma nagrodę Cecil B. DeMille Award, przyznawaną corocznie przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood.
 • ​Meryl Streep w nowej "Mary Poppins"

  ​Meryl Streep w nowej "Mary Poppins"

  Meryl Streep ("Boska Florence") i Ben Whishaw ("Spectre") prowadzą rozmowy w sprawie ról w nowej wersji musicalu "Mary Poppins". W tytułową postać wcieli się Emily Blunt ("Na skraju jutra").

Zdjęcia - Meryl Streep (2)

Filmy - Meryl Streep (5)

 • "Sierpień w hrabstwie Osage"

  Poeta Beverly (Sam Shepard) decyduje się zatrudnić opiekunkę dla swojej chorej na raka żony (Meryl Streep). Zaraz potem znika. Do rodzinnego domu przybywają córki, a skłócona rodzina jednoczy się w poszukiwaniach. "Sierpień w hrabstwie Osage" to pokoleniowa historia kobiet, których ścieżki życiowe rozeszły się lata wcześniej. Czy kryzys, który przeżywają wspólnie, stanie się początkiem rozwiązania konfliktów z przeszłości?
 • "Dwoje do poprawki"

  Maeve (Meryl Streep) chce na nowo podsycić atmosferę uczuć w swoim małżeństwie. Bohaterka dowiaduje się, że w Great Hope Springs przebywa specjalista zajmujący się relacjami partnerskimi, Bernie Feld (Steve Carell), i postanawia namówić na terapię swojego męża (Tommy Lee Jones).
 • "Jej praca zapiera dech w piersiach"

  To szekspirowska opowieść o wielkim przywódcy - tak o filmie "Żelazna dama" mówi jego reżyserka, Phyllida Lloyd. - Najbardziej fascynujące będzie oglądanie Meryl (Streep - przyp. red.) - dodaje Jim Boradbent. Przypomnijmy, że aktorka za tę rolę została nominowana do Oscara.
 • "Żelazna dama"

  Królów było wielu, Żelazna Dama tylko jedna. Miała piskliwy głos, własny pogląd na każdy temat i niezwykły tupet... Oto Meryl Streep w roli Margaret Thatcher - prawdziwej damy w świecie zdominowanym przez mężczyzn.