Meryl Streep

Synonimy:
Streep Meryl,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Meryl Streep (136)

 • Premiera musicalu ze Streep i Kidman w grudniu

  Premiera musicalu ze Streep i Kidman w grudniu

  Ryan Murphy nie zwalnia tempa. Twórca takich seriali, jak m.in. "American Horror Story" oraz "American Crime Story" dba o to, by widzowie Netfliksa mieli co oglądać. Właśnie tam od 11 grudnia będzie można zobaczyć filmową wersję broadwayowskiego musicalu "The Prom". W gwiazdorskiej obsadzie filmu znalazły się m.in. Meryl Streep i Nicole Kidman.
 • Meryl Streep w szlafroku i z drinkiem

  Meryl Streep w szlafroku i z drinkiem

  W niedzielny wieczór na kanałach społecznościowych Broadwayu został wyemitowany specjalny program na żywo z okazji 90. urodzin musicalowego kompozytora Stephena Sondheima. Jedną z uczestniczek programu była Meryl Streep, która połączyła się z widzami za pośrednictwem kamery internetowej. Ubrana w szlafrok gwiazda uczestniczyła z domu w wykonaniu jednego z utworów mistrza.
 • Meryl Streep: 34. nominacja do Złotych Globów

  Meryl Streep: 34. nominacja do Złotych Globów

  Nazwisko Meryl Streep znów znalazło się na liście osób nominowanych do Złotych Globów. Gwiazda tym razem będzie walczyć o statuetkę w kategorii najlepsza drugoplanowa rola żeńska rola w serialu, miniserialu albo filmie telewizyjnym. To już 34. nominacja do tej nagrody w karierze Streep. Pierwszą dostała równo 40 lat temu.
 • Ariana Grande u boku Nicole Kidman i Meryl Streep. Co nowego planuje gwiazda?

  Ariana Grande u boku Nicole Kidman i Meryl Streep. Co nowego planuje gwiazda?

  Ariana Grande wystąpi w najnowszym filmie Netflixa "The Prom", a obok wokalistki zagrają m.in. Nicole Kidman i Meryl Streep.
 • Meryl Streep skończyła 70 lat

  Meryl Streep skończyła 70 lat

  Była Polką ocalałą z Holocaustu w "Wyborze Zofii", brytyjską premier Margaret Thatcher w "Żelaznej Damie" ikobietą borykającą się z kryzysem małżeńskim w "Sprawie Kramerów". Trzykrotna laureatka Oscara i niekwestionowana rekordzistka w liczbie nominacji do tej nagrody Meryl Streep skończyła w sobotę, 22 czerwca, 70 lat.
 • Meryl Streep przyjęła rolę bez czytania scenariusza

  Meryl Streep przyjęła rolę bez czytania scenariusza

  Meryl Streep, która była nominowana do Oscara aż 21 razy, przyjęła rolę w drugim sezonie serialu "Wielkie kłamstewka" bez czytania scenariusza. Aktorka wcieli się w Mary Louise Wright, matkę Perry'ego, którego w pierwszym sezonie zagrał Alexander Skarsgard.
 • ​Meryl Streep w nowym filmie Stevena Soderbergha "The Laundromat"

  ​Meryl Streep w nowym filmie Stevena Soderbergha "The Laundromat"

  Meryl Streep dołączyła do obsady nowej produkcji Stevena Soderbergha "The Laundromat". Twórcy chcieliby pozyskać dla projektu również Gary'ego Oldmana i Antonio Banderasa.
 • The Weinstein Company winna pieniądze Meryl Streep i Jennifer Lawrence

  The Weinstein Company winna pieniądze Meryl Streep i Jennifer Lawrence

  The Weinstein Company winna jest ponad 100 tys. dolarów Meryl Streep i Jennifer Lawrence. Zgodnie z nowym dokumentem sądowym, firma jest dłużna Streep prawie 143 tys. dolarów, a Lawrence ponad 102 tys. dolarów.
 • Meryl Streep: Ślub w żałobie

  Meryl Streep: Ślub w żałobie

  Ile jesteście w stanie wymienić filmów, za które Meryl Streep była nominowana do Oscara? Jeśli niewiele, głowa do góry. Ona sama ostatnio zdołała podać tylko pięć. Najwyraźniej zapomniała o 16 pozostałych, w tym o "Żelaznej damie", za którą 6 lat temu otrzymała trzecią w swej karierze statuetkę. Odbierając ją, przewróciła oczami, jak to tylko ona potrafi: "Dajcie spokój. Kiedy wyczytano moje nazwisko,miałam wrażenie, że pół Ameryki jęknęło: O, nie... znowu ona!".
 • Meryl Streep z 21. nominacją do Oscara

  Meryl Streep z 21. nominacją do Oscara

  Meryl Streep śrubuje własny rekord najczęściej nominowanego do Oscara w aktorskiej kategorii artysty. W tym roku o statuetkę Akademii amerykańska aktorka będzie ubiegać się już 21. raz.

Zdjęcia - Meryl Streep (1)

Filmy - Meryl Streep (5)

 • "Sierpień w hrabstwie Osage"

  Poeta Beverly (Sam Shepard) decyduje się zatrudnić opiekunkę dla swojej chorej na raka żony (Meryl Streep). Zaraz potem znika. Do rodzinnego domu przybywają córki, a skłócona rodzina jednoczy się w poszukiwaniach. "Sierpień w hrabstwie Osage" to pokoleniowa historia kobiet, których ścieżki życiowe rozeszły się lata wcześniej. Czy kryzys, który przeżywają wspólnie, stanie się początkiem rozwiązania konfliktów z przeszłości?
 • "Dwoje do poprawki"

  Maeve (Meryl Streep) chce na nowo podsycić atmosferę uczuć w swoim małżeństwie. Bohaterka dowiaduje się, że w Great Hope Springs przebywa specjalista zajmujący się relacjami partnerskimi, Bernie Feld (Steve Carell), i postanawia namówić na terapię swojego męża (Tommy Lee Jones).
 • "Jej praca zapiera dech w piersiach"

  To szekspirowska opowieść o wielkim przywódcy - tak o filmie "Żelazna dama" mówi jego reżyserka, Phyllida Lloyd. - Najbardziej fascynujące będzie oglądanie Meryl (Streep - przyp. red.) - dodaje Jim Boradbent. Przypomnijmy, że aktorka za tę rolę została nominowana do Oscara.
 • "Żelazna dama"

  Królów było wielu, Żelazna Dama tylko jedna. Miała piskliwy głos, własny pogląd na każdy temat i niezwykły tupet... Oto Meryl Streep w roli Margaret Thatcher - prawdziwej damy w świecie zdominowanym przez mężczyzn.