mobtech - Mercedes

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Mercedes (producent samochodów ) ,

Artykuły - Mercedes (5)

 • Mercedes-Benz zainteresowany Androidem

  Mercedes-Benz zainteresowany Androidem

  Na stronie Mercedes-Benz pojawiło się ogłoszenie w sprawie pracy. Stanowisko dotyczy inżyniera oprogramowania, który pomoże zintegrować system Android z niemieckimi samochodami.
 • Mercedes: iPhone jako komputer pokładowy

  Mercedes: iPhone jako komputer pokładowy

  Koncern Mercedes postanowił wykorzystać aparat iPhone firmy Apple do rozbudowania komputera pokładowego w samochodach Smart. Firma opracowała program, który dodaje do interfejsu iPhone'a narzędzia przydatne dla kierowców.
 • Komórki dla fanów Kubicy i spółki

  Komórki dla fanów Kubicy i spółki

  Firmy Vodafone i McLaren Mercedes specjalnie dla sympatyków Formuły 1 zaprezentowały trzy nowe telefony komórkowe, wyprodukowane przez firmy Sharp i Samsung.
 • Jak Mercedes - to z 3G

  Modne jest ostatnio wyposażanie samochodów w łączność bezprzewodową i komorkową - jednak ta ostatnia to "klasyczne" GSM czy CDMA. Mercedes, uważany przez wielu za "krola samochodów" postanowił pójść nieco dalej. W Berlinie zaprezentowano luksusowy Mercedes-Benz klasy S wyposażony w UMTS. Dane do pojazdu były dostarczane z prędkością 128 kbps.
 • Portal Mercedes

  Firmy DaimlerChrysler i T-Online International podpisały umowę, zgodnie z którą wspólnie zbudują i będą obsługiwać portal podróżniczy Mercedes-Benz.