Biznes - Mercedes

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Mercedes (producent samochodów ) ,

Artykuły - Mercedes (18)

 • Mercedes-Benz wspiera sektor ochrony zdrowia w przeciwdziałaniu pandemii

  Mercedes-Benz wspiera sektor ochrony zdrowia w przeciwdziałaniu pandemii

  COVID-19 zmienił w diametralny sposób życia i pracy nas wszystkich. W obliczu pandemii pierwszym obowiązkiem wszystkich podmiotów społecznych i gospodarczych jest dbanie o zdrowie i życie obywateli oraz zapewnienie bezpiecznych miejsc pracy.
 • Mercedes-Benz: W drugiej połowie roku powinna rozpocząć się budowa fabryki w Jaworze

  Mercedes-Benz: W drugiej połowie roku powinna rozpocząć się budowa fabryki w Jaworze

  W drugiej połowie roku powinna rozpocząć się budowa nowej fabryki silników koncernu Daimler AG w Jaworze - poinformował Mercedes-Benz Polska. Zgodnie z planami, budowa zakończy się w 2019 r., a w 2020 r. zakład osiągnie pełne moce produkcyjne, wytwarzając kilkaset tysięcy silników na rok.
 • Mercedesy z napędem na cztery koła dla GOPR

  Mercedesy z napędem na cztery koła dla GOPR

  24 stycznia w Szczawnicy Naczelnik GOPR oraz Naczelnicy grup regionalnych odbiorą osiem nowych Mercedesów GLK. Samochody to tylko część współpracy pomiędzy Mercedes-Benz Polska a GOPR, która trwa od 2011 roku. Wspólnie organizują też akcje edukacyjno-szkoleniowe, m.in. zaczynającą się właśnie (już trzecią) "Bezpieczną Zimę".
 • Najważniejsze, by nie psuć produktu

  Najważniejsze, by nie psuć produktu

  Chyba żadnego fana filmów o Jamesie Bondzie nie dziwi już liczba produktów pokazywanych w czasie projekcji. Nie nadwyrężając naszego wzroku w "Casino Royal" zauważymy m.in.: telefony Sony Ericsson, Forda Mondeo, zegarek Omega (do 1995 r. Bond nosił Rolexa), laptopy Sony Vaio czy przesyłki kurierskie firmy FedEx. Do obecności product placement w filmach zdążyliśmy się poniekąd przyzwyczaić, jednak zjawisko to rozwija się nad wyraz prężnie w innych dziedzinach, także na naszym polskim podwórku.
 • Bogactwo w leasingu

  Bogactwo w leasingu

  Najpopularniejszymi markami drogich samochodów osobowych w 2009 roku i obecnie, u leasingobiorców i klientów firm z branży wynajmu długoterminowego, są: Audi, BMW, Mercedes i Volvo. Coraz częściej pojawiają się także zapytania o marki niszowe takie jak Bentley czy Aston Martin.
 • Coraz mniej samochodów na kredyt

  Coraz mniej samochodów na kredyt

  O 16 proc. spadła sprzedaż kredytów samochodowych w 2009 roku. Najgorsze rynek ma już jednak za sobą.
 • Poszukiwacze mają zwrócić skarb

  Poszukiwacze mają zwrócić skarb

  Wymiar sprawiedliwości w USA nakazał amerykańskim poszukiwaczom skarbów zwrócić Hiszpanii zbiór starych monet, których wartość szacowana jest na 500 mln dolarów.
 • Internetowy "show" giganta

  Internetowy "show" giganta

  Należący do Daimlera Mercedes-Benz testuje nową formę reklamy. Koncern stworzył telewizje internetową i uruchomił w niej muzyczny show. Ten pomysł odzwierciedla zauważalny ostatnio trend- migrację reklam z mediów drukowanych i telewizji do itnernetu. Mercedes wykorzystuje sieć, by odwrócić uwagę od poszczególnych samochodów i skupić ją na marce.
 • Elegancko, ale z fantazją

  Elegancko, ale z fantazją

  Dzisiaj trudno to sobie wyobrazić, ale pierwsze samochody w ogóle nie miały dachów. Potem przez długie lata kabriolety były znacznie tańsze od zadaszonych aut. Dopiero z czasem wersja cabrio stała się synonimem luksusu.