menway - Mercedes

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Mercedes (producent samochodów ) ,

Artykuły - Mercedes (4)

 • Jestem rowerem, czyli mercedes na pedały

  Jestem rowerem, czyli mercedes na pedały

  ​Czy za kilkadziesiąt tysięcy złotych można wejść w posiadanie Mercedesa SLS, którego rynkowa wartość wynosi około miliona? Nasz bohater udowadnia, że wystarczy uzbroić się w cierpliwość i odpowiednią ilość czasu.
 • Polskie dzielnice grozy

  Polskie dzielnice grozy

  Tam stracisz portfel, telefon i zegarek, a nawet zęby. Gdy zaparkujesz auto, wyciągną ci radio i odkręcą felgi. A jeśli będziesz miał pecha, to dostaniesz jeszcze po głowie. Za co? Za żywota! Poznaj polskie dzielnice grozy, czyli miejsca, których nie polecają turystyczne przewodniki.
 • Wyruszyli do bram piekła

  Wyruszyli do bram piekła

  Dakar, legendarny pustynny maraton rozpocznie się za 9 dni w stolicy Portugalii. Jako pierwsi Polacy do Lizbony odlecieli trzej zawodnicy Diverse Extreme TVN Turbo Team: Grzegorz Baran i Rafał Marton (załoga ciężarówki Mercedes-Benz Unimog) oraz Jarek Kazberuk (kierowca/pilot samochodu Land Rover EvoDakar).
 • Diverse goes Dakar 2007 - największy polski zespół na rajdzie Dakar

  Diverse goes Dakar 2007 - największy polski zespół na rajdzie Dakar

  Rajd Dakar to legendarny, pustynny maraton i jedna z najtrudniejszych imprez sportowych na świecie. W 29. edycji Dakaru do walki stanie 10 reprezentantów Polski, wśród nich Grzegorz Baran (kierowca) i Rafał Marton (pilot).