menu

Artykuły - Menu (213)

 • Dzieci i ryby

  Dzieci i ryby

  To bardzo dobrana para. Niestety, rzadko spotykana. Bo jak się okazuje, maluchy jedzą bardzo mało ryb. Pora to zmienić! Wakacyjny pobyt nad morzem to świetna okazja, by dziecko częściej je jadło.
 • Idealne menu dwulatka

  Idealne menu dwulatka

  Po 1. urodzinach, czas na zmiany na talerzu smyka. Jeśli masz wątpliwości, tygodnowy jadłospis ułożony przez naszego eksperta może być dla ciebie inspiracją.
 • Co wiesz o menu niemowlęcia?

  Co wiesz o menu niemowlęcia?

  Twojemu dziecku mleko już nie wystarcza? Sprawdź, czy masz wiedzę, która ułatwi ci wprowadzenie zmian w diecie smyka.
 • Lufthansa zaserwuje na pokładach posiłki dla astronautów

  Lufthansa zaserwuje na pokładach posiłki dla astronautów

  Lufthansa oferuje posiłki przygotowane przez LSG Group dla kosmonauty Alexandra Gerst’a na rejsach długodystansowych z Niemiec.
 • Menu, które leczy

  Menu, które leczy

  Jednym z podstawowych czynników rozwoju chorób układu krążenia są złe nawyki żywieniowe. Ten problem dotyczy ok. 70 proc. dorosłych Polaków, z czego wśród nich 90 proc. ma podwyższone stężenie cholesterolu. Rozwiązaniem jest przestrzeganie zasad zdrowej diety.
 • RMF24: Salceson i pasztet - tak wygląda szpitalne menu

  Kilka kromek chleba, plaster salcesonu i pół kiszonego ogórka. A czasem zamiast wędliny - kawałek pasztetu lub pół kostki serka topionego. Tym niektóre polskie szpitale karmią swoich pacjentów. A ci fotografują posiłki i ich zdjęcia umieszczają na Facebooku. Reporterka RFM FM Aneta Łuczkowska przyjrzała się szpitalnemu menu.
 • NASA chce drukować pizzę dla astronautów

  NASA chce drukować pizzę dla astronautów

  ​NASA zamierza wykorzystać drukarkę 3D w kosmosie do drukowania części, ale nie tylko. W planach są także zastosowania kulinarne.
 • Menu dla VIP-ów z jedzenia, którego nie chciały supermarkety

  Ministrowie środowiska i inni goście szczytu Programu Środowiskowego ONZ w Kenii uraczyli się we wtorek daniami na bazie produktów odrzuconych przez europejskie supermarkety, ponieważ nie spełniały standardów. Akcja miała zwrócić uwagę na marnowanie jedzenia.
 • Władze przygotują instrukcje ws. zdrowego menu dla mnichów

  Ministerstwo zdrowia Sri Lanki ogłosiło we wtorek, że przygotuje instrukcje dotyczące przekazywania przez wiernych żywności buddyjskim mnichom. Dary zawsze są składane w dobrej intencji, ale czasem nie są zdrowe i mnisi mają przez to nadwagę czy cukrzycę.
 • Wigilijne menu dla najmłodszych

  Wigilijne menu dla najmłodszych

  Gdy na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka, dziecka także nie może zabraknąć przy stole. Podpowiadamy, które kąski z półmisków możesz bez obaw podsunąć niemowlęciu i starszemu brzdącowi.

Filmy - Menu (3)

 • Własnoręcznie dekorowanie winietek i menu na przyjęcie

  Przyjęcia, zwłaszcza wesela, są wyjątkowymi uroczystościami, gdy wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. By uniknąć niepotrzebnych zawirowań i nieporozumień, warto przyporządkować każdego gościa do konkretnego miejsca - najbardziej pomocne będą tu niewielkie wizytowniki z nadrukowanymi nazwiskami. Do tego dekoracja menu w podobny sposób - i wszystko gotowe!
 • Oscarowe menu 2013 - poznaj szczegóły!

  Wiemy, jakimi daniami będą delektować się goście zaproszeni na tegoroczną Oscarową galę. Apetyt wzrasta od samego patrzenia...
 • Zobacz, co jedzą słynne osobistości!

  NATO Channel: Szczyt państw NATO w Chicago to dla mistrzów kuchni niepowtarzalna okazja, by popisać się swoim kulinarnym talentem. Zobacz, jakie wyszukane smakołyki znalazły się na stołach prezydentów, premierów i innych sławnych osobistości!