Mental

Artykuły - Mental (7)

 • Scena Muzzo: Emocje i codzienność

  Scena Muzzo: Emocje i codzienność

  Podczas czwartego finału konkursu Scena Muzzo wystąpią: Back OFF, Mental Terror, Simply Emotion i Stroke. Zwycięzca rywalizacji zagra na trasie w klubach Lizard King w całej Polsce.
 • Harcerki i Łowca Basów

  Harcerki i Łowca Basów

  Zespół Scouting For Girls odebrał pierwsze miejsce młodej wokalistce Amy MacDonald na brytyjskiej liście bestsellerów płytowych. Na listach singli nadal króluje Basshunter w duecie z DJ-em Mental Theo.
 • Indios Bravos i hipisowska psychodelia

  Indios Bravos i hipisowska psychodelia

  Niedawno informowaliśmy, że grupa Indios Bravos, dowodzona przez gitarzystę i kompozytora Piotra Banacha (niegdyś w grupie Hey) i wokalistę Gutka, pracuje nad materiałem na trzecią płytę. Pojawiły się już pierwsze informacje na temat nowych nagrań. Piotr Banach w rozmowie z INTERIA.PL zapowiada, że następca "Mental Revolution" pojawi się prawdopodobnie w drugiej połowie lata.
 • Indios Bravos: "Rewolucja" raz jeszcze

  Indios Bravos: "Rewolucja" raz jeszcze

  W pierwszej połowie kwietnia ma ukazać się poszerzona wersja "Mental Revolution", drugiej płyty grupy Indios Bravos, na czele której stoją wokalista Gutek i gitarzysta i kompozytor Piotr Banach (niegdyś w grupie Hey, ostatnio wydał solową płytę "Wu-Wei"). O tym, co znajdzie się na tym wydawnictwie, Piotr Banach opowiedział w rozmowie z INTERIA.PL.
 • Piotr Banach powraca

  Piotr Banach powraca

  Na 24 stycznia zaplanowana jest premiera drugiej płyty formacji Indios Bravos, dowodzonej przez Piotra Banacha, założyciela i byłego lidera grupy Hey. Album "Mental Revolution" zawiera materiał łączący stylistykę reggae z wyraźnymi wpływami hip hopu.
 • Fun Da Mental: Aki Nawaz w Polsce

  Fun Da Mental: Aki Nawaz w Polsce

  Na początku marca na tournee do Polski zawita Aki Nawaz, pakistański artysta znany przed wszystkim jako lider i założyciel grupy Fun Da Mental. Mieszankę wielu stylów muzycznych oraz mocno zaangażowane teksty, będzie można usłyszeć na żywo w Krakowie, Warszawie i Lublinie.
 • Meldrum - nowy zespół żony Johna Noruma

  Meldrum - nowy zespół żony Johna Noruma

  29 października będziemy świadkami debiutu płytowego zespołu Medrum, na czele którego stoi Michelle Meldrum, amerykańska wirtuozka gitary kiedyś grająca w żeńskiej formacji Phantom Blue, a prywatnie małżonka Johna Noruma (kiedyś Europe, obecnie Dokken). Premierowy album tej międzynarodowej, szwedzko-amerykańskiej grupy nosi tytuł "Loaded Mental Cannon".