mena

Artykuły - Mena (179)

 • Serial "Mad Men" faworytem nagród Emmy

  Serial "Mad Men" faworytem nagród Emmy

  Seriale "Mad Men" "Downton Abbey" oraz popularny amerykański komediowy show "Rockefeller Plaza 30" mają najwięcej szans na tegoroczne nagrody Emmy. Wspomniane produkcje otrzymały najwięcej nominacji do prestiżowych wyróżnień amerykańskiego przemysłu telewizyjnego.
 • Podzielona syryjska opozycja żąda odejścia Asada

  Organizacje zrzeszające syryjską opozycję uzgodniły we wtorek wieczorem na konferencji w Kairze, że pierwszym krokiem do zakończenia syryjskiego konfliktu powinno być ustąpienie prezydenta Baszara el-Asada - poinformowała egipska agencja prasowa Mena.
 • Egipt: Wojsko do końca czerwca przekaże władzę nowemu prezydentowi

  Przedstawiciel egipskiej Najwyższej Rady Wojskowej (NRW) generał Mohamed al-Asar zapowiedział, że wojsko do końca czerwca przekaże władzę w kraju nowo wybranemu prezydentowi - podała agencja AP, powołując się na egipską agencję prasową MENA.
 • Egipt: Atak na siedzibę sztabu wyborczego Ahmeda Szafika

  Grupa demonstrantów podpaliła w poniedziałek w Kairze siedzibę sztabu wyborczego kandydata na prezydenta Egiptu Ahmeda Szafika, ostatniego premiera obalonego w ub. r. reżimu Hosniego Mubaraka - podała późnym wieczorem państwowa agencja informacyjna MENA.
 • Gra A-men już niedługo dostępna na PlayStation 3

  Gra A-men już niedługo dostępna na PlayStation 3

  Bloober Team S.A. rozwija współpracę z Sony. Niespełna trzy miesiące temu krakowski deweloper wydał tytuł startowy na konsolę PlayStation Vita marki Sony, grę o nazwie A-men.
 • Gra A-men w wersji na konsolę PlayStation 3

  Zarząd Bloober Team informuje, że zespół produkcyjny Emitenta zakończył prace nad wersją alfa gry A-men na kolejną platformę marki Sony - PlayStation 3. A-men w wersji PlayStation 3 będzie jedną z pierwszych gier na świecie 3rd-party pozwalającą na rozgrywkę między platformami PlayStation 3 i PlayStation Vita. Wieloplatformowość produkcji jest jednym z założeń strategicznych Emitenta. Sprzedaż konsoli PlayStation 3 marki Sony na całym świecie wynosi
 • Protest oświatowej "Solidarności" przed gmachem MEN

  Wycofania się z reformy nauczania w szkołach domaga się oświatowa "Solidarność", która w tej sprawie zorganizowała w poniedziałek pikietę przed gmachem MEN. Działacze "Solidarności" chcą też od resortu rzetelnej debaty o przyszłości polskiej oświaty.
 • MEN podtrzymało propozycję podwyżek dla nauczycieli

  MEN podtrzymało propozycję podwyżek dla nauczycieli

  MEN podtrzymało propozycję zwiększenia wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli od 1 września 2012 r. o 3,8 proc. w stosunku do stawek obowiązujących. Oznacza to, że wzrośnie ono we wrześniu tego roku, w zależności od stopnia awansu zawodowego o 83-114 zł brutto.
 • Gwiazda zespołu Men At Work nie żyje

  Gwiazda zespołu Men At Work nie żyje

  Greg Ham, muzyk ikonicznej australijskiej grupy Men At Work, zmarł w swoim domu w Melbourne. Miał 58 lat.
 • Men of War: Wyklęci Bohaterowie już dziś w sprzedaży

  Men of War: Wyklęci Bohaterowie już dziś w sprzedaży

  Cenega poinformowała, że gra Men of War: Wyklęci Bohaterowie już od dziś jest dostępna w sprzedaży w sklepach w całej Polsce oraz do pobrania na pierwszej polskiej platformie dystrybucji cyfrowej muve digital.

Filmy - Mena (2)

 • "X-Men Geneza: Wolverine"

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia.
 • MEN chce osobnych szkół?

  Roman Giertych zaprzecza informacjom jakoby w MEN trwały prace nad wprowadzeniem osobnych szkół dla chłopców i dziewcząt. Według ministra edukacji odbywają się na ten temat tylko konferencje naukowe w MEN.