Memoriał Huberta Wagnera

Artykuły - Memoriał Huberta Wagnera (123)

Filmy - Memoriał Huberta Wagnera (8)

 • Damian Wojtaszek po meczu z Brazylią. Wideo

  - Rywale zagrali naprawdę ciekawą siatkówkę - przyznaje Damian Wojtaszek po meczu z Brazylią.
 • Memoriał Wagnera. Cezary Mróz: Trener nam mówi, jakie chce zespoły. Wideo

  - Trener nam mówi, jakie chce zespoły, ustalamy z nim też termin. Staramy się zrobić wszystko pod szkoleniowca. On ma na to plan i, jak widać, do tej pory w 100 procentach go wypełnia - powiedział Cezary Mróz wiceprezes Fundacji Huberta Wagnera organizatora turnieju ku czci legendarnego trenera. W tym roku odbędzie się już 17. edycja tych prestiżowych zawodów. Od 1 do 3 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie zobaczymy w akcji siatkarzy Polski, Brazylii, Serbii i Finlandii.
 • Memoriał Wagnera. Cezary Mróz: Przynosiło to szczęście siatkarzom. Wideo

  - Od 2014 roku Memoriał Wagnera jest rozgrywany w Krakowie. Przynosiło to szczęście i chcemy, aby tak dalej było. Zrobimy wszystko, żeby nasi siatkarze czuli się jak najlepiej i żeby mieli jak najlepsze wyniki - powiedział Cezary Mróz wiceprezes Fundacji Huberta Wagnera organizatora turnieju ku czci legendarnego trenera. W tym roku odbędzie się już 17. edycja tych prestiżowych zawodów. Od 1 do 3 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie zobaczymy w akcji siatkarzy Polski, Brazylii, Serbii i Finlandii.
 • Grzegorz Wagner: Najważniejszy jest turniej kwalifikacyjny. Wideo

  - Ubiegły rok pokazał, że Vital Heynen doskonale sobie poradził. Jeżeli nie będzie presji ze strony związku, że na każdym turnieju musi być wynik, jeśli będzie umiejętnie żonglował siłami zawodników, jak to miało miejsce w zeszłym roku, to można być spokojnym. Tym bardziej, że wszyscy się zgadzają z jednym - najważniejszy jest turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich - powiedział Grzegorz Wagner o sezonie reprezentacyjnym, który będzie obfitował w wiele imprez.