Mem

Artykuły - Mem (10)

 • Od mema do wielkiej kariery. Kim jest Doja Cat?

  Od mema do wielkiej kariery. Kim jest Doja Cat?

  "Say So" - inspirowany muzyką disco przebój amerykańskiej raperki i wokalistki Dojy Cat - najpierw został hitem na TikToka, a następnie podbił stacje radiowe i playlisty słuchaczy na całym świecie. Równie dobrze radzi sobie też remiks utworu z gościnną zwrotką Nicki Minaj. Kim jest wspomniana Doja Cat?
 • Wybrano najlepszy mem, gif i emotikonę 2017 roku

  Wybrano najlepszy mem, gif i emotikonę 2017 roku

  Podczas gali Shorty Awards, która odbyła się w poniedziałek w Nowym Jorku, przyznano nagrody dla osobowości internetowych, influencerów, a także wybrano najlepsze memy, gify i ikony emoji.
 • Chytra baba z Radomia opanowuje Internet

  Chytra baba z Radomia opanowuje Internet

  "Chytra baba z Radomia" to przedświąteczny hit Internetu! Prawdziwy fenomen generujący niezliczone ilości memów i to w dodatku "Made in Poland". A czy ty znasz już chytrą babę?
 • Kubota - fenomen tajemniczych klapek

  Kubota - fenomen tajemniczych klapek

  Kubota to coś więcej niż tylko klapki - to styl życia! - mówią fani kultowego już modelu obuwia, którzy o kubotach piszą wiersze, układają piosenki i kręcą teledyski z nimi w roli głównej. Popularne "laczki" od wielu lat odziewają stopy Polaków i wciąż świetnie się sprzedają, choć na pytanie "skąd biorą się kuboty?" trudno odpowiedzieć.
 • Memy - internetowe pasożyty w naszych głowach

  Memy - internetowe pasożyty w naszych głowach

  Jeszcze kilka lat temu nie istniały w ogóle, dziś dzięki internetowi zalewają świat, czają się dosłownie wszędzie i podświadomie infekują nasze mózgi. Memy - co to takiego i skąd się wzięły? Postaramy się wam pokrótce wytłumaczyć.
 • Co zrobić z głodnymi i bezrobotnymi?

  Co zrobić z głodnymi i bezrobotnymi?

  Olsztyński Ruch Palikota twierdzi, że Tusk wie, co zrobić.
 • Jak wygląda stereotypowa rodzina PSL

  Jak wygląda stereotypowa rodzina PSL

  Internet wie.
 • Co łączy Chucka Norrisa i jeża? Mem

  Co łączy Chucka Norrisa i jeża? Mem

  Mięsny jeż miał być żartem, a w ciągu kilku dni stał się hitem internetu. Takie memy coraz częściej wykorzystują reklamodawcy.
 • Memy - pasożyty w naszych umysłach

  Memy - pasożyty w naszych umysłach

  Artyści operują dłutem czy pędzlem w coraz bardziej wymyślnych stylach, zmieniają się trendy mody, epoki literackie przychodzą i odchodzą, biblioteki zapełniają się nowymi książkami, nauka i technika dostarczają coraz lepszych wynalazków, a ludzie dają się uwieść kolejnym ideom. Kultura ewoluuje - trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem.
 • Nie będzie powrotu Exumer

  Nie będzie powrotu Exumer

  Pomimo doskonale przyjętego koncertu na tegorocznej edycji festiwalu Wacken Open Air, legendarna niemiecka formacja Exumer nie planuje powrotu. Mem Von Stein, wokalista zespołu, twierdzi, że było to tylko jednorazowe przedsięwzięcie. Każdy z muzyków zajęty jest pracą z innymi grupami.