melodia

Artykuły - Melodia (39)

 • Janowski: Bądźcie z nami!

  Janowski: Bądźcie z nami!

  - Mamy aż 8 Telekamer! - przyznaje Robert Janowski. To dowód, jak wielką sympatią darzycie Państwo 15-letni już teleturniej "Jaka to melodia?".
 • Już 13 lat na antenie!

  Już 13 lat na antenie!

  Ten program ma już ponad 13 lat i wciąż przybywa mu fanów. - Nasi uczestnicy są jak przyjaciele z podwórka. Dostaję od nich kartki na święta - mówi prowadzący "Jaka to melodia?", Robert Janowski.
 • Melodia na trzy gary

  Melodia na trzy gary

  Jednostki napędowe o nieparzystej liczbie cylindrów nie należą do zbyt popularnych. Inżynierowie i kierowcy nie lubią ich z dwóch powodów. Mocno upraszczając - mniej cylindrów oznacza przeważnie mniej mocy, nieparzysta liczba tłoków powoduje również trudne do zniwelowania drgania.
 • Melodia twój wróg!

  Melodia twój wróg!

  To był wieczór kontrastów: od ambientu, nieśmiało pulsującego na granicy ciszy, po elektroniczny i gitarowy łomot. We Wrocławiu ruszyła druga edycja Asymmetry Festival.
 • "Jaka to melodia" częściej

  "Jaka to melodia" częściej

  Telewizyjna Jedynka wprowadza zmiany w swojej ramówce. Widzowie mogą liczyć m.in. na więcej wydań programu "Jaka to melodia" oraz zmiany w pasmach filmowych.
 • Joga - harmonia duszy i melodia umysłu

  Joga - harmonia duszy i melodia umysłu

  Joga to nie tylko sprawność fizyczna, ale przede wszystkim spokój ducha, odnalezienie własnego "ja" i zdrowe ciało. Jeśli chcesz uporządkować swój wewnętrzny świat i osiągnąć równowagę duszy i ciała, koniecznie zacznij praktykować jogę.
 • Sony nie myśli o nowym PlayStation

  Sony nie myśli o nowym PlayStation

  PlayStation 4 to melodia dalekiej przyszłości. Tak dalekiej, że Jack Tretton z Sony nawet nie wyobraża sobie, jakie usprawnienia techniczne mogłaby przejść konsola japońskiego giganta.
 • Eurowizja: Kim jest Marcin Mroziński?

  Eurowizja: Kim jest Marcin Mroziński?

  Piosenkarz, aktor i prezenter. Uczestnik programów "Idol", "Szansa na sukces" i "Jaka to melodia". Ma 24 lata. W maju w Oslo podczas finału Konkursu Piosenki Eurowizji 2010 zaśpiewa utwór "Legenda". Czy za jego sprawą przestaniemy się wstydzić za nasze eurowizyjne "osiągnięcia"? Marcin Mroziński zapewnia, że będzie ciężko pracował i walczył o sukces.
 • Robert Janowski: Bez stresu

  Robert Janowski: Bez stresu

  Robert Janowski cieszy się, że w końcu doceniono nie jego, ale cały program, który prowadzi. Teleturniej "Jaka to melodia?" otrzymał Telekamerę "Tele Tygodnia", zostawiając w tyle konkurencję.
 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".