Melbourne

Artykuły - Melbourne (242)

Filmy - Melbourne (4)

 • Brisbane - Melbourne 2-4. Gol ośmieszający obronę. Wideo

  W meczu 8. kolejki australijskiej A-League widzowie na nudę nie mogli narzekać. Podczas spotkania Brisbane Roar - Melbourne Victory padło aż sześć goli (2-4). Dopełnieniem dobrego widowiska był czwarty gol dla gości, przy którym obrona ekipy z Brisbane została kompletnie ośmieszona.
 • Gwiazdy tenisa już w Melbourne. Ruszyły ostatnie przygotowania do Australian Open

  Gwiazdy tenisa już w Melbourne. Ruszyły ostatnie przygotowania do Australian Open.
 • Nago na rowerach. W słusznej sprawie!

  Było ich blisko dwie setki! Na przedmieścia australijskiego Melbourne wyjechali nadzy i półnadzy rowerzyści, by w ten niekonwencjonalny sposób promować ekologiczny transport i zachwalać zalety jednośladów. -Chodzi nam także o to, żeby pokazać, na jakie niebezpieczeństwa narażony jest rowerzysta na drodze. Często mówi się, że kierowcom trudno jest nas zauważyć – cóż, postaraliśmy się o to, żebyśmy dzisiaj byli dobrze widoczni i rozpoznawalni - wyjaśniał Randall Stephens, jeden z organizatorów akcji. Trudno się z nim nie zgodzić.
 • Otylia wróciła z Melbourne

  To jest duży sukces - powiedziała na lotnisku Okęcie Otylia Jędrzejczak, zdobywczyni srebrnego medalu na 400 m st. dowolnym i brązowego na 200 m st. motylkowym podczas mistrzostw świata w Melbourne.