Melania Trump

Artykuły - Melania Trump (12)

 • Melania Trump w oryginalnej stylizacji

  Melania Trump w oryginalnej stylizacji

  Melania Trump musi dostosowywać swoje kreacje do obowiązującego protokołu dyplomatycznego, jednak stara się przy tym podążać za modą.
 • Melania Trump pomaga potrzebującym

  Melania Trump pomaga potrzebującym

  Melania Trump jest znana właściwie na całym świecie. Tak dużą rozpoznawalność zapewniła jej funkcja pierwszej damy Stanów Zjednoczonych.
 • Melania Trump w jesiennej stylizacji

  Melania Trump w jesiennej stylizacji

  Melania Trump to Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych i modelka. Kobieta pojawiła się na Halloween zorganizowanym w Białym Domu, aby rozdać zebranym tam dzieciom słodycze. Największą uwagę przykuł jednak jej oryginalny płaszcz.
 • Melania Trump w nietypowej sytuacji

  Melania Trump w nietypowej sytuacji

  Melania Trump od 14 lat jest żoną Donalda Trumpa. W styczniu 2017 roku, po zaprzysiężeniu jej męża na prezydenta Stanów Zjednoczonych, została oficjalnie pierwszą damą.
 • Barron Trump bardzo się zmienił

  Barron Trump bardzo się zmienił

  Barron Trump raczej stroni od rozgłosu i publicznych wystąpień. Jego rodzice wielokrotnie podkreślali, że zależy im, by miał spokojne dzieciństwo.
 • Naga sobowtórka Melanii Trump w klipie T.I. Biały Dom nawołuje do bojkotu

  Naga sobowtórka Melanii Trump w klipie T.I. Biały Dom nawołuje do bojkotu

  Krótkie wideo opublikowane przez rapera T.I. wywołało w Stanach Zjednoczonych polityczny skandal. Widać w nim bowiem aktorkę łudząco podobną do Melanii Trump, która rozbiera się przed gwiazdorem. Rzeczniczka pierwszej damy zareagowała na nagranie w zdecydowany sposób.
 • Pearl Jam odpowiadają Melanii Trump. "Nas to obchodzi. Dlaczego ciebie nie."

  Pearl Jam odpowiadają Melanii Trump. "Nas to obchodzi. Dlaczego ciebie nie."

  Nie milkną echa wokół kurtki, którą Melania Trump założyła na spotkanie z dziećmi imigrantów, a na której widniał napis "W ogóle mnie to nie obchodzi. A ciebie?". Pierwszej Damie postanowił odpowiedzieć w wymowny sposób Eddie Vedder z zespołu Pearl Jam.
 • USA: Melania Trump odwiedziła dzieci siłą odebrane rodzicom na granicy

  USA: Melania Trump odwiedziła dzieci siłą odebrane rodzicom na granicy

  Pierwsza dama USA Melania Trump odwiedziła w czwartek dzieci imigrantów w ośrodku odosobnienia w Teksasie. Polityka prezydenta Donalda Trumpa, zgodnie z którą dzieci oddzielano od rodziców zatrzymanych na granicy, wywołała protesty na całym świecie - pisze AP.
 • Przemówienie Melanii Trump: Wszyscy ludzie powinni żyć bez strachu

  Przemówienie Melanii Trump: Wszyscy ludzie powinni żyć bez strachu

  Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Melania Trump, poprzedzając występ prezydenta Trumpa na pl. Krasińskich powiedziała, że "wszyscy ludzie powinni być w stanie żyć swoim życiem bez strachu". Dodała też, że powinno być to niezależne od tego, w jakim kraju żyją.
 • Melania Trump: Od modelki do Pierwszej Damy

  Melania Trump: Od modelki do Pierwszej Damy

  Droga Melanii do Białego Domu nie była zbyt prosta. Wychowała się w małej jugosłowiańskiej miejscowości, by podbić świat jako modelka i ostatecznie zostać żoną amerykańskiego bogacza. Kiedy spotkali się po raz pierwszy w 1998 r., 28-letnia wówczas panna Knavs miała powiedzieć: "Nie dam ci swojego numeru. Ty mi dasz swój i to ja zadzwonię do ciebie". Jaka jest naprawdę Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych?

Filmy - Melania Trump (2)

 • Jaka naprawdę jest Melania Trump?

  Tomasz Płudowski opowiedział o pierwszej damie USA Melanii Trump. Co o niej wiemy? – Ona jest bardzo słabo znana – powiedział. – Ona nie jest taką bierną kobietą, wydaje mi się, że ona ma silną osobowość – zaznaczył. Czy pierwsza dama angażuje się w sprawy społeczne? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Samotna podróż Melanii Trump do Afryki. Odwiedziła "dom niewolników" w Ghanie

  Melania Trump odwiedziła pałac Emintsimadze w stolicy Ghany Akrze. Król Osei Tutu II przyjął pierwszą damę USA w sali im. Baracka Obamy. Melania Trump zwiedziła także szpital w Akrze i zamek Cape Coast, który w czasach kolonialnych był placówką, gdzie przetrzymywano niewolników. (US CBS/x-news)