Melania Trump

Artykuły - Melania Trump (15)

 • Melania Trump obchodzi urodziny w towarzystwie męża!

  Melania Trump obchodzi urodziny w towarzystwie męża!

  Melania Trump 26 kwietnia obchodzi 51. urodziny! Choć ostatnio było głośno o kryzysie w jej małżeństwie z Donaldem Trumpem, to właśnie dziś spędza z nim ten wyjątkowy dla niej dzień.
 • Melania Trump i Donald Trump jednak się rozstają?!

  Melania Trump i Donald Trump jednak się rozstają?!

  Gdy Doland Trump i jego żona, Melania Trump w styczniu wyprowadzali się z Białego Domu, w sieci wrzało od plotek na temat ich rozstania. Teraz, gdy emocje zdążyły już nieco opaść, temat powrócił. Wszystko za sprawą zdjęć Melanii.
 • Kryzysy w małżeństwie Melanii i Donalda Trumpów

  Kryzysy w małżeństwie Melanii i Donalda Trumpów

  Melania Trump to jedna z najbardziej tajemniczych Pierwszych Dam USA. Niektórzy twierdzą, że jest tylko śliczną marionetką w rękach męża, inni – że to ona pociąga za sznurki, nie tylko w małżeństwie, ale i w polityce. Poniżej publikujemy fragment rozdziału zatytułowanego "Małżeństwo" z pierwszej nieautoryzowanej biografii pierwszej damy pt. "Uwolnić Melanię" autorstwa Kate Bennett.
 • Melania Trump w oryginalnej stylizacji

  Melania Trump w oryginalnej stylizacji

  Melania Trump musi dostosowywać swoje kreacje do obowiązującego protokołu dyplomatycznego, jednak stara się przy tym podążać za modą.
 • Melania Trump pomaga potrzebującym

  Melania Trump pomaga potrzebującym

  Melania Trump jest znana właściwie na całym świecie. Tak dużą rozpoznawalność zapewniła jej funkcja pierwszej damy Stanów Zjednoczonych.
 • Melania Trump w jesiennej stylizacji

  Melania Trump w jesiennej stylizacji

  Melania Trump to Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych i modelka. Kobieta pojawiła się na Halloween zorganizowanym w Białym Domu, aby rozdać zebranym tam dzieciom słodycze. Największą uwagę przykuł jednak jej oryginalny płaszcz.
 • Melania Trump w nietypowej sytuacji

  Melania Trump w nietypowej sytuacji

  Melania Trump od 14 lat jest żoną Donalda Trumpa. W styczniu 2017 roku, po zaprzysiężeniu jej męża na prezydenta Stanów Zjednoczonych, została oficjalnie pierwszą damą.
 • Barron Trump bardzo się zmienił

  Barron Trump bardzo się zmienił

  Barron Trump raczej stroni od rozgłosu i publicznych wystąpień. Jego rodzice wielokrotnie podkreślali, że zależy im, by miał spokojne dzieciństwo.
 • Naga sobowtórka Melanii Trump w klipie T.I. Biały Dom nawołuje do bojkotu

  Naga sobowtórka Melanii Trump w klipie T.I. Biały Dom nawołuje do bojkotu

  Krótkie wideo opublikowane przez rapera T.I. wywołało w Stanach Zjednoczonych polityczny skandal. Widać w nim bowiem aktorkę łudząco podobną do Melanii Trump, która rozbiera się przed gwiazdorem. Rzeczniczka pierwszej damy zareagowała na nagranie w zdecydowany sposób.
 • Pearl Jam odpowiadają Melanii Trump. "Nas to obchodzi. Dlaczego ciebie nie."

  Pearl Jam odpowiadają Melanii Trump. "Nas to obchodzi. Dlaczego ciebie nie."

  Nie milkną echa wokół kurtki, którą Melania Trump założyła na spotkanie z dziećmi imigrantów, a na której widniał napis "W ogóle mnie to nie obchodzi. A ciebie?". Pierwszej Damie postanowił odpowiedzieć w wymowny sposób Eddie Vedder z zespołu Pearl Jam.