Meksyk

Artykuły - Meksyk (651)

 • ​Meksyk: Atak niedźwiedzia zakończony... selfie

  ​Meksyk: Atak niedźwiedzia zakończony... selfie

  Sieć obiega bardzo nietypowe zdjęcie z zdjęcie z Meksyku. Za mrożącą krew w żyłach fotografią z groźnym niedźwiedziem, która stała się hitem internetu stoi nie mniej przerażające wideo!
 • Meksyk: Koronawirus niemal całkowicie zahamował eksport piwa

  Meksyk: Koronawirus niemal całkowicie zahamował eksport piwa

  ​Czasowe zamknięcie browarów i firm dystrybucyjnych, związane z epidemią koronawirusa, spowodowało niemal całkowite wyhamowanie eksportu piwa. Dotychczas Meksyk był jednym z największych sprzedawców tego trunku na rynki zagraniczne.
 • ​Avenida Iztacalco 9: Istny horror w czasach pandemii

  ​Avenida Iztacalco 9: Istny horror w czasach pandemii

  "Nie wpisujcie w wyszukiwarkę Avenida Iztacalco 9 przed pójściem spać" - ostrzegają użytkownicy Facebooka i Twittera. Mimo ich apeli meksykańska ulica stała się najchętniej odwiedzanym wirtualnie adresem w czasach pandemii. Powód? Zobaczcie sami, jeśli macie odwagę...
 • Meksyk: Atak koronawirusa i spadek cen ropy - fatalne rokowania dla gospodarki

  Meksyk: Atak koronawirusa i spadek cen ropy - fatalne rokowania dla gospodarki

  ​Niemal całkowicie puste ulice, nie licząc samochodów policyjnych i zamknięte od środy rano decyzją rządu domy towarowe w 24-milionowym mieście, to obraz stolicy Meksyku znanej z kilometrowych korków i tłumów turystów.
 • Piłkarskie MŚ U17. Tytuł dla Brazylii

  Piłkarskie MŚ U17. Tytuł dla Brazylii

  Piłkarze Brazylii do lat 17 zdobyli przed własną publicznością tytuł mistrzów świata. W rozegranym w mieście Gama meczu finałowym pokonali Meksyk 2-1 (0-0). Zwycięskiego gola strzelił Lazaro w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.
 • NBA. Mecze sezonu regularnego znowu w Meksyku

  NBA. Mecze sezonu regularnego znowu w Meksyku

  Po raz czwarty z rzędu w Meksyku odbędą się mecze sezonu zasadniczego koszykarskiej ligi NBA.
 • Trump zdecydował się na uderzenie w Meksyk

  Trump zdecydował się na uderzenie w Meksyk

  Trump zgodnie z wczorajszymi oczekiwaniami doprowadził do rozwoju nowego kryzysu handlowego na świecie. Tym razem na swój cel wziął Meksyk, pomimo bardzo zaawansowanego etapu w ratyfikacji porozumienia handlowego w Ameryce Północnej.
 • Liga Mistrzów CONCACAF. Tigres pierwszym finalistą

  Liga Mistrzów CONCACAF. Tigres pierwszym finalistą

  Piłkarze meksykańskiego klubu Tigres awansowali - jako pierwsi - do finału Ligi Mistrzów CONCACAF. W rewanżowym meczu półfinałowym przegrali z innym klubem z tego kraju Santosem Laguna 2-3, ale pierwsze spotkanie wygrali 3-0.
 • Meksyk rezygnuje z lotniska, peso pikuje

  Meksyk rezygnuje z lotniska, peso pikuje

  Meksyk zamierza przerwać budowę gigantycznego lotniska, mimo że koszty zaniechania inwestycji prawdopodobnie przekroczą 10 mld dolarów. Po tej decyzji peso traciło aż 3 proc. wartości, ale problemy gospodarcze latynoskiego kraju mogą być znacznie dotkliwsze niż tylko te związane z transportem lotniczym - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.
 • Futurystyczne lotnisko w Mexico City nie powstanie?

  Futurystyczne lotnisko w Mexico City nie powstanie?

  Wkrótce Meksykanie zadecydują, czy kontynuować budowę nowego portu lotniczego zaprojektowanego przez Normana Fostera i Fernando Romero.

Filmy - Meksyk (63)