Mekong

Artykuły - Mekong (4)

 • Media: Samolot spadł do Mekongu, 44 ofiary

  Media: Samolot spadł do Mekongu, 44 ofiary

  Wśród zabitych w katastrofie samolotu pasażerskiego w Laosie jest co najmniej 7 Francuzów. Taką informację przekazał francuski minister spraw zagranicznych Laurent Fabius. Poinformował też, że urzędnicy ambasady jadą na miejsce wypadku. W sumie w katastrofie maszyny zginęły 44 osoby - 39 pasażerów oraz pięciu członków załogi.
 • Wędrowiec Mekong Delta

  Wędrowiec Mekong Delta

  Progresywni thrashmetalowcy z niemieckiej formacji Mekong Delta nagrywają nowy album "Wanderer On The Edge Of Time".
 • "Strach" Mekong Delta

  "Strach" Mekong Delta

  Prog / thrashmetalowa formacja Mekong Delta ma już gotowy powrotny album. "Lurking Fear" trafi na sklepowe półki 24 sierpnia, nakładem rodzimej AFM Records.
 • Mekong Delta: Powrotny album coraz bliżej

  Mekong Delta: Powrotny album coraz bliżej

  Reaktywowana niemiecka grupa Mekong Delta poinformowała, że przygotowywany od kilku miesięcy powrotny album powinien być gotowy jeszcze przed końcem 2007 roku. Wciąż nie wiadomo jednak, kto zaśpiewa na nowej płycie, roboczo zatytułowanej "Into The Heart Of Darkness". Progresywni thrashmetalowcy, którzy święcili swe największe triumfy na przełomie lat 80. i 90., nadal poszukują wokalisty.

Filmy - Mekong (1)

 • To miejsce jest narkotykowym rajem!

  Złoty Trójkąt to narkotykowe zagłębie na terytorium Birmy, Tajlandii i Laosu. To tutaj znajduje się jeden z głównych obszarów produkcji opium i metamfetaminy na świecie. Na rzece Mekong i w niedostępnej dżungli trwa nieustanna walka narkotykowych baronów z policją kilku krajów... Jest to walka na śmierć i życie.