medycyna

Artykuły - Medycyna (677)

Filmy - Medycyna (24)

 • Ewa Drzyzga o nowym sezonie "36,6"

  Kolejny sezon nowego programu Ewy Drzyzgi będzie sporo różnił się od poprzedniego. Wszystko dzięki nowym specjalistom, których odkryje dla Polaków ukochana dziennikarka!
 • Domowy napar na chore zatoki

  Przeziębione zatoki to bardzo poważny problem, który dotyka coraz więcej osób - również dzieci! Obolała twarz, cieknący nos, przykry zapach i bezustanny ból głowy, który nasila się przy każdym ruchu - chore zatoki to poważna przypadłość, której trzeba zaradzić! Jeśli czujecie, że wasze problemy z zatokami właśnie się zaczynają, wypróbujcie domowy napar na chore zatoki - pomoże wam zniwelować przykre skutki choroby. Przygotowanie naparu jest naprawdę proste!
 • Imbirowy napój na poprawę trawienia

  Problemy z trawieniem to przykre przypadłości, które dosięgają coraz więcej z nas - zwłaszcza po obfitych, ciężkostrawnych posiłkach możemy przeżywać dolegliwości związane z trawieniem, których trudno się pozbyć. Zamiast faszerować się kolejnymi tabletkami ze sklepu - spróbujcie użyć nasz napój na poprawę trawienia! Sekretem w tym przepisie jest imbir, który pomoże każdemu!
 • Rozmarynowy koktajl na lepsze trawienie

  Wystawne obiady, duże porcje, ciężkostrawne jedzenie, a często również kawa i alkohol - wszystko to sprawia, że nasze trawienie zwalnia, zaś skutki najedzenia - zwłaszcza obfitego i nieregularnego - odczuwamy godzinami. Poznajcie nasz sprytny sposób - oto przepis na rozmarynowy koktajl na lepsze trawienie!