Media / Sztuka / Rozrywka

Artykuły - Media / Sztuka / Rozrywka (3)

 • Cyfrowy Polsat utworzył program emisji obligacji za 1 mld zł

  Cyfrowy Polsat utworzył program emisji obligacji za 1 mld zł

  Zarząd Cyfrowego Polsatu zdecydował w środę o utworzeniu nowego nieodnawialnego programu emisji obligacji o łącznej wartości nominalnej do 1 mld zł - poinformowała spółka w komunikacie. Intencją spółki jest przeprowadzenie emisji obligacji w pierwszym kwartale 2020 roku, jeśli warunki na rynku będą odpowiednie.
 • KRRiT: Spadają wpływy z abonamentu RTV. Najgorzej jest w woj. świętokrzyskim, podkarpackim i podlaskim

  KRRiT: Spadają wpływy z abonamentu RTV. Najgorzej jest w woj. świętokrzyskim, podkarpackim i podlaskim

  Jak wynika z danych KRRiT, w pierwszym kwartale 2019 roku zainkasowane wpływy abonamentowe i odsetki za zwłokę wyniosły ponad 340 mln złotych. W analogicznym okresie ub. roku była to kwota blisko 352 mln zł.
 • Tutaj fortuny nie zarobisz

  Tutaj fortuny nie zarobisz

  Przemysł energetyczny, rafineryjny, informacja i komunikacja - to branże, w których można zarobić średnio nawet 7 tysięcy złotych. Kokosów raczej nie zrobią pracownicy produkcji odzieży, administracji oraz gastronomii. Tak wygląda najnowszy ranking płac przygotowany przez Work Service na podstawie danych GUS-u.

Filmy - Media / Sztuka / Rozrywka (168)

 • Tomasz Ciachorowski w "Must Be The Music". Wiemy komu kibicował!

  Jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów już w niedzielę pojawi się w "Must Be The Music". Mowa o Tomaszu Ciachorowskim, który w programie będzie kibicować swoim przyjaciołom z zespołu Jona Ardyn. O tym, jak ważne jest wsparcie bliskich podczas występów w "Must Be The Music”, wie każdy kto stał na scenie talent-show. Wokalistka Joanna Maksymowicz kryjąca się pod pseudonimem artystycznym Jona Ardyn o doping poprosiła aktora Tomasza Ciachorowskiego, który trzymał za nią kciuki na backstage'u. W naszym wideo możecie zobaczyć, jak charyzmatyczna wokalistka wspólnie ze swoim zespołem wykonuje autorski utwór "I Am I Am".
 • Ćwierćfinał programu TVN "You Can Dance"

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center? Zobaczcie materiał z prób do odcinka na żywo.
 • „Taniec z Gwiazdami”: Bo do tańca trzeba trojga?

  W półfinale „Tańca z Gwiazdami”, po raz pierwszy w historii programu, gwieździe i jej partnerowi w jednym z występów towarzyszył będzie dodatkowy tancerz.
 • Katarzyna Domańska wygrała "Hell's Kitchen"

  Starcie kulinarnych tytanek i walka, jakiej w "Piekielnej Kuchni" jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji "Hell's Kitchen", w wielkim finale naprzeciw siebie stanęły dwie kobiety. Wojowniczką najwyższej klasy, najbardziej kreatywną i zdeterminowaną okazała się mała, drobna, ale zdecydowana, silna, i jak sama o sobie mówi - "zwykła dziewczyna ze Śląska", Katarzyna Domańska.