Media / Sztuka / Rozrywka

Artykuły - Media / Sztuka / Rozrywka (3)

 • Cyfrowy Polsat utworzył program emisji obligacji za 1 mld zł

  Cyfrowy Polsat utworzył program emisji obligacji za 1 mld zł

  Zarząd Cyfrowego Polsatu zdecydował w środę o utworzeniu nowego nieodnawialnego programu emisji obligacji o łącznej wartości nominalnej do 1 mld zł - poinformowała spółka w komunikacie. Intencją spółki jest przeprowadzenie emisji obligacji w pierwszym kwartale 2020 roku, jeśli warunki na rynku będą odpowiednie.
 • KRRiT: Spadają wpływy z abonamentu RTV. Najgorzej jest w woj. świętokrzyskim, podkarpackim i podlaskim

  KRRiT: Spadają wpływy z abonamentu RTV. Najgorzej jest w woj. świętokrzyskim, podkarpackim i podlaskim

  Jak wynika z danych KRRiT, w pierwszym kwartale 2019 roku zainkasowane wpływy abonamentowe i odsetki za zwłokę wyniosły ponad 340 mln złotych. W analogicznym okresie ub. roku była to kwota blisko 352 mln zł.
 • Tutaj fortuny nie zarobisz

  Tutaj fortuny nie zarobisz

  Przemysł energetyczny, rafineryjny, informacja i komunikacja - to branże, w których można zarobić średnio nawet 7 tysięcy złotych. Kokosów raczej nie zrobią pracownicy produkcji odzieży, administracji oraz gastronomii. Tak wygląda najnowszy ranking płac przygotowany przez Work Service na podstawie danych GUS-u.

Filmy - Media / Sztuka / Rozrywka (172)

 • Paulla: Bardzo się cieszę, to trudny czas dla artystów

  Jeżeli chodzi o nas, artystów, to jest bardzo trudny czas, bardzo mało cokolwiek się dzieje, jeśli chodzi o koncerty, o występy – mówi Paulla. Magiczny wieczór, muzyczne gwiazdy i największe przeboje o miłości! Kto wystąpi? W urokliwych wnętrzach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku zaśpiewają m.in. Beata Kozidrak, Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska, Michał Szpak, Anna Wyszkoni, Eleni, Sławomir, Golec uOrkiestra i Michał Wiśniewski. Oglądaj „Walentynki z Polsatem” w niedzielę 14 lutego o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.
 • Bolesław Pawica: Ten koncert jest nam wszystkim potrzebny

  „Będzie tam duża dawka pozytywnych emocji” – mówi reżyser walentynkowego koncertu w telewizji Polsat.
 • "Walentynki z Polsatem". Specjalny koncert na dzień zakochanych

  Z okazji święta zakochanych telewizja Polsat przygotowała wyjątkowy koncert. Kto pojawi się na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku?
 • "Teraz wiesz": Dlaczego lubimy muzykę?

  Słuchanie muzyki aktywuje tę część mózgu, która jest odpowiedzialna za emocje. Dlatego muzyka ma na nas tak głęboki wpływ. Niemowlęta też silnie reagują na muzykę. Kiedy słyszą głos matki, w ich organizmie spada stężenie kortyzolu, hormonu opowiadającego za stres.