Media Markt

Artykuły - Media Markt (12)

 • Właściciel sieci Media Markt zapowiada, że może zwolnić 3,5 tys. ludzi

  Właściciel sieci Media Markt zapowiada, że może zwolnić 3,5 tys. ludzi

  Ceconomy, spółka matka krajowych spółek zależnych Media-Markt Saturn, szuka oszczędności. Może to oznaczać redukcję zatrudnienia w Polsce. Ostateczna decyzja w tej sprawie ma zostać ogłoszona 12 sierpnia - informuje serwis wiadomoscihandlowe.pl.
 • Zenek Martyniuk w reklamie śpiewa, że rabat duży to nie wszystko [przeróbka "Przez twe oczy zielone"]

  Zenek Martyniuk w reklamie śpiewa, że rabat duży to nie wszystko [przeróbka "Przez twe oczy zielone"]

  Do sieci trafiła reklama, w której Zenek Martyniuk śpiewa nowy tekst swojego przeboju "Przez twe oczy zielone".
 • Gamingowe szaleństwo w strefie MediaMarkt na targach PGA

  Gamingowe szaleństwo w strefie MediaMarkt na targach PGA

  ​Miłośnicy gier szykują się na wielkie święto gamingu. W dniach 12 - 14 października odbędzie się kolejna edycja targów Poznań Game Arena. Zabawę i ofertę produktową pokaże MediaMarkt, który zajmie całą halę nr 7.
 • Media Markt na PGA 2017

  Media Markt na PGA 2017

  ​Po zeszłorocznym sukcesie swojego sklepu na Poznań Game Arena, Media Markt postanowił pójść za ciosem. Na PGA 2017 ze strony Media Markt ma być więcej, lepiej i jeszcze ciekawiej dla graczy.
 • Media Markt - co pokaże na PGA?

  Media Markt - co pokaże na PGA?

  ​Zbliżające się wielkimi krokami targi Poznań Game Arena jak co roku obfitować będą w moc atrakcji. Po raz pierwszy w ich historii, na imprezie pojawi się Media Markt. PGA rozpocznie się 21 października b.r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 • Echo Investment: Sklep Media Markt w Jeleniej Górze

  Spółka Echo Investment (GPW: ECH) podpisała umowę z firmą Media Markt. Sklep lidera branży elektronicznej w Jeleniej Górze sprawi, że mieszkańcy nie będą już musieli korzystać z oferty tej sieci w marketach zlokalizowanych w Legnicy i Wałbrzychu. Sklep Media Markt w Jeleniej Górze zajmie powierzchnię 1800 m kw.
 • Informacja o zawarciu istotnych umów.

  Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie ("Spółka") informuje, że w dniu 19 grudnia 2013 r. wpłynęły do Spółki: 1) umowa handlowa, 2) umowa w sprawie rabatów posprzedażowych (premii pieniężnych), 3) umowa marketingowa zawarte pomiędzy Spółką a podmiotami wchodzącymi w skład grupy Media Saturn Holding w Polsce tj. Media Saturn Holding Polska" Sp. z o.o., Media Markt Polska Sp. z o.o. Czeladź" Spółka komandytowa, "Media Markt Polska Sp. z o.o. Po
 • Ranking najczęściej wybieranych sklepów

  Ranking najczęściej wybieranych sklepów

  Większość z nas nie zostawia świątecznych zakupów na ostatnią chwilę, a najczęściej wybieramy sklepy Biedronka, Media Markt, Sephora i Rossmann. To wyniki najnowszego badania Programu Jakość Obsługi.
 • Media Markt robi z nas idiotów?

  Media Markt robi z nas idiotów?

  Prawie 750 tys. zł będzie musiała zapłacić spółka Media Markt z Olsztyna za utrudnianie konsumentom możliwości reklamowania wadliwych towarów - uznała prezes UOKiK i nakazała zmianę kwestionowanej praktyki. W toku są postępowania przeciwko innym sklepom.
 • Istotne wydarzenia mające wpływ na działalność gospodarczą Emitenta.

  Zarząd VEDIA S.A. informuje, że w dniu 15 kwietnia 2008 r. spółka rozpoczęła sprzedaż produktów do sieci handlowych Media Markt i Saturn należących do Media Saturn Holding Polska Sp. z o. o. . Jest to obecnie największy partner handlowy spółki VEDIA S. A. dzięki, któremu VEDIA S. A. spodziewa się skokowego wzrostu sprzedaży swoich produktów. Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 1 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r. Infor