media

Artykuły - Media (3890)

 • ​Google będzie płacić za "pogłębione treści"

  ​Google będzie płacić za "pogłębione treści"

  Amerykański gigant nowych technologii i mediów Google odpowiedział na rosnącą wobec niego presję i zapowiedział, że będzie płacić wydawcom mediów wysokiej klasy i zapewni niektórym użytkownikom bezpłatny dostęp do publikowanych treści.
 • Rusza wyścig o widza kinowych multipleksów

  Rusza wyścig o widza kinowych multipleksów

  Po małych kinach podwoje otwierają trzej giganci. Jako pierwsze filmy zacznie znowu wyświetlać Multikino. Podyktuje warunki batalii o kinomanów - pisze w czwartek "Rzeczpospolita".
 • ​Cineworld otwiera kina w Polsce 3 lipca

  ​Cineworld otwiera kina w Polsce 3 lipca

  Firma Cineworld, do której należy sieć kin Cinema City zapowiedziała w środę, że otworzy swoje kina 3 lipca. Inne wielkie sieci kinowe nie podały jeszcze dat otwarcia.
 • Kwestia ściągalności abonamentu RTV to smutna spuścizna rządów Tuska i kwestia do przemodelowania - Sasin

  Kwestia ściągalności abonamentu RTV to smutna spuścizna rządów Tuska i kwestia do przemodelowania - Sasin

  - Kwestia ściągalności abonamentu RTV to smutna spuścizna rządów Donalda Tuska i kolejna kwestia do przemodelowania po naszych poprzednikach; obecnie, biorąc pod uwagę wyjątkowe okoliczności, poprosiłem Pocztę Polską o wstrzymanie działań w tym zakresie - podkreślił wicepremier Jacek Sasin.
 • TVP uruchomi kanał TVP Kultura 2

  TVP uruchomi kanał TVP Kultura 2

  4 czerwca br. została zaprezentowana letnia oferta programowa TVP Kultura oraz nowy kanał streamingowy - TVP Kultura 2. W konferencji online wzięli udział m.in. dyrektor Centrum Kultury i Historii TVP Grzegorz Płaza, zastępca dyrektora Centrum Kultury i Historii TVP do spraw produkcji Aneta Woźniak oraz zastępca dyrektora Centrum Kultury i Historii TVP do spraw TVP Kultura - redaktor naczelna Kalina Cyz.
 • "Dziennik Gazeta Prawna": Na czwartego do zarządu telewizji, czyli naciąganie statutu

  "Dziennik Gazeta Prawna": Na czwartego do zarządu telewizji, czyli naciąganie statutu

  Resort kultury będzie chciał wyjaśnień od Rady Mediów Narodowych w sprawie powiększenia zarządu TVP - pisze środowy "Dziennik Gazeta Prawna".
 • 2 mln zł dla zarządu TVP

  2 mln zł dla zarządu TVP

  ​Jacek Kurski i inni członkowie zarządu Telewizji Polskiej w sumie zainkasowali w ub.r. ponad 2 mln zł.
 • Widownia ogromna, ale pieniędzy coraz mniej

  Widownia ogromna, ale pieniędzy coraz mniej

  Media, których popularność wzrosła w okresie najostrzejszych ograniczeń, nie oddają pola mimo złagodzenia restrykcji. Pytanie, czy trend uda się utrzymać dłużej i jak zareagują na to reklamodawcy - zastanawia się w czwartkowym wydaniu "DGP".
 • ​Zakaz nadawania dla konglomeratu medialnego krytycznego wobec prezydenta Filipin

  ​Zakaz nadawania dla konglomeratu medialnego krytycznego wobec prezydenta Filipin

  Filipińska Narodowa Komisja Telekomunikacyjna (NTC) zamknęła we wtorek ze skutkiem natychmiastowym telewizję i stacje radiowe największego w kraju koncernu medialnego ABS-CBN.
 • ​Wystartowała nowa czeska telewizja informacyjna na licencji CNN

  ​Wystartowała nowa czeska telewizja informacyjna na licencji CNN

  W Czechach rozpoczął nadawanie nowy 24-godzinny telewizyjny kanał informacyjny CNN Prima News, działający na podstawie licencji amerykańskiej stacji CNN. Do końca roku nowy kanał chce mieć oglądalność 1,5 proc. w grupie wiekowej 15-69 lat.

Filmy - Media (7)

 • Selena Gomez w mediach społecznościowych.

  Selena Gomez postanowiła wycofać się ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. W opublikowanym poście Amerykanka podkreśliła, że chce skupić się swoim obecnym życiu. "Pamiętajcie tylko, że negatywne komentarze mogą zranić czyjeś uczucia" - napisała Gomez. Amerykańska wokalistka jest na szczycie osób z największą liczbą followersów na Instagramie. Śledzą ją tam 143 mln
 • Oto jedyna niezależna TV w Rosji

  TV Dożd to obecnie jedyna naprawdę niezależna stacja telewizyjna w Rosji. Nadaje ona... z prywatnego mieszkania. To skutek represji ze strony Kremla. Kłopoty TV Dożd („dożd" to po rosyjsku "deszcz”) zaczęły się na początku 2014 r., kiedy to pod presją władz najwięksi operatorzy kablowi działający na rosyjskim rynku wyłączyli jej sygnał. Zaraz później właściciel pomieszczeń wynajmowanych przez stację odmówił przedłużenia jej umowy najmu. Dziś TV Dożd działa dzięki wsparciu widzów i prywatnych darczyńców. Jej programy można oglądać w internecie.
 • Media czekają na narodziny królewskiego potomka

  Przed szpitalem, w którym będzie rodzić księżna Kate, został umieszczony zakaz parkowania. To znak, że królewski potomek może przyjść na świat lada moment. Reporterzy z całego świata już od kilku dni koczują pod szpitalem St Mary's Hospital w londyńskiej dzielnicy Paddington, walcząc o każdy kawałek chodnika. Wszystko po to, aby być na miejscu, kiedy zacznie się - ten najbardziej oczekiwany - poród.
 • Łepkowska o Kasi Figurze: Za dużo szumu medialnego

  Ja uważam, że te medialne rozwody są już przesadą - mówi nam popularna scenarzystka, Ilona Łepkowska.