Film - mecze

Artykuły - Mecze (7)

 • Bunt przeciwko TVP

  TVP Sport, sportowy kanał telewizji publicznej, w najbliższą niedzielę, 22 sierpnia, może nie pokazać transmisji z żużlowej ekstraklasy. Kluby nie zgadzają się na warunki TVP i grożą, że nie wpuszczą kamer na stadiony.
 • Mundial w domu przed telewizorem

  Mundial w domu przed telewizorem

  Blisko 80 proc. Polaków ogląda mundialowe rozgrywki na kanapie przed telewizorem. Jedynie 9 proc. naszych rodaków śledzi mecze w pubach.
 • TVP zarabia krocie na mundialu

  TVP zarabia krocie na mundialu

  Po siedemnastu dniach (11-27 czerwca) transmisji z piłkarskich Mistrzostw Świata 2010, Telewizja Polska zanotowała wpływy na poziomie ponad 79 mln zł. Hitem minionego tygodnia został mecz Grecja - Argentyna.
 • Mundial: Polacy oglądają, TVP zarabia

  Mundial: Polacy oglądają, TVP zarabia

  Po pierwszych dziesięciu dniach transmisji z piłkarskich Mistrzostw Świata 2010 do Telewizji Polskiej wpłynęło już ponad 52 mln złotych. Które mecze cieszą się największą popularnością wśród Polaków?
 • Braciak namiętnie... ogląda mecze

  Braciak namiętnie... ogląda mecze

  Pomiędzy graniem Pshemka ("BrzydUla") a Mariana ("Londyńczycy"), Jacek Braciak namiętnie... ogląda mecze.
 • Mostowiakowie przegrywają

  Mostowiakowie przegrywają

  Nawet "M jak miłość", dotychczasowy przebój polskiej telewizji, nie dał rady Euro 2008. Mecze piłki nożnej zdominowały szczyty rankingów oglądalności polskiej telewizji.
 • Filmowi twórcy o MUNDIALU!

  Filmowi twórcy o MUNDIALU!

  Mundialowe emocje sięgają zenitu. W piątek, 9 czerwca ruszają mistrzostwa, a Polska rozegra swój pierwszy mecz. Zbigniew Zamachowski ("Zmruż oczy") oraz Kazimierz Kutz ("Pułkownik Kwiatkowski") powiedzieli w rozmowie z INTERIA.PL co sądzą o polskiej drużynie i jaki obstawiają wynik w meczu Polski z Ekwadorem.