Gry - mecze

Artykuły - Mecze (9)

 • 2010 FIFA World Cup South Africa

  2010 FIFA World Cup South Africa

  Nie ma co ukrywać - 2010 FIFA World Cup South Africa to (tylko) ulepszona FIFA 10. Ale za to jak ulepszona! Gra się w nią jeszcze lepiej, szybciej i efektowniej.
 • WCG 2009 - dzień drugi

  WCG 2009 - dzień drugi

  Światowe finały World Cyber Games trwają w najlepsze. Po drugim dniu eliminacji znów możemy się cieszyć i smucić, choć tego pierwszego uczucia jest w nas zdecydowanie więcej.
 • Szpakowski i Szaranowicz komentują mecze w Fifa 10

  Szpakowski i Szaranowicz komentują mecze w Fifa 10

  Blisko 100 godzin nagrań i 5000 nowych komentarzy - FIFA po raz piąty z głosami najpopularniejszych polskich komentatorów Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza.
 • Wywiad z twórcą Hattricka

  Wywiad z twórcą Hattricka

  Hattrick to darmowa, internetowa gra piłkarska, w której możesz zarządzać własną drużyną i rywalizować z blisko milionem użytkowników z całego świata.
 • Virtua Tennis 3

  Virtua Tennis 3

  Nigdy nie byłem szczególnym fanem tenisa. Ot, kilka razy widziałem w telewizji mecz, znam nazwiska kilku dobrych tenisistów, wiem co to forehand, backhand i to w zasadzie wszystko.
 • Shadowgrounds i Crazy Soccer Mundial wkrótce w sklepach

  Za tydzień do sklepów trafią dwa nowe tytuły wydawane przez firmę Techland. Aby uprzyjemnić oczekiwania na kolejne mecze polskiej reprezentacji, dodać optymizmu naszym kibicom, Techland wyda nową część przebojowego "Pet Soccera". "Crazy Soccer Mundial", bo o nim mowa, ukazuje Mistrzostwa Świata w zwierzęcym wydaniu, pełnym świetnej zabawy i wesołych smaczków. Komiksowa grafika, szybka akcja i potraktowanie mistrzostw świata z humorem sprawia że "CSM "będzie idealną grą w oczekiwa
 • Mistrzostwa Polski Pro Evolution Soccer - relacja

  W sobotę, 3 września, odbyły się pierwsze oficjalne Mistrzostwa Polski w grze "Pro Evolution Soccer 4". Wirtualny turniej piłkarski zorganizowany został przez firmy CD Projekt i Ultima.pl. Zawody były także licencjonowane przez firmę Konami, producenta gry. Główną nagrodą w tej prestiżowej imprezie był wyjazd na Mistrzostwa Europy Pro Evolution Soccer do Włoch, gdzie dwóch finalistów z Polski zmierzy się z najlepszymi graczami naszego kontynentu. Finaliści turnieju mogli również
 • Recenzja: 2002 FIFA World Cup

 • 2002 FIFA World Cup