Nowe Technologie - mecze

Artykuły - Mecze (5)

 • Mecze w TVP1 HD i TVP2 HD z komentarzem Polskiego Radia

  Mecze w TVP1 HD i TVP2 HD z komentarzem Polskiego Radia

  TVP1 HD i TVP2 HD umożliwiają zmianę komentatora z telewizyjnego na radiowego. Oznacza to, że można oglądać mecz w telewizji, słuchając komentarza z Polskiego Radia autorstwa Tomasza Zimocha.
 • Czy mecze Euro 2012 będą transmitowane w 3D?

  Czy mecze Euro 2012 będą transmitowane w 3D?

  W Europie padają pytania od zainteresowanych widzów: - Czy ktokolwiek ma informacje odnośnie meczów Euro 2012 w 3D? - UEFA i nadawcy milczą, nic nie wiadomo, choć możliwości techniczne są, także w TVP.
 • To my e-kibice

  To my e-kibice

  Twoja ulubiona drużyna gra bardzo ważny mecz, a Ty, jak na złość, leżysz w łóżku ze złamaną nogą, jesteś w delegacji na drugim końcu Polski lub - z powodów, w które nie wnikam - masz "meczowy szlaban" od rodziny. Jednak nie wszystko stracone. Możesz być ze swoimi piłkarzami nie tylko duchem, ale i kibicować im w czasie rzeczywistym. A wszystko to dzięki rozwojowi technologii. Prawdziwy kibic robi wprawdzie wszystko, aby być na każdym meczu swojej drużyny - nie zawsze jednak jest to możliwe. W jaki sposób w przypadkach podobnych do tych, które wymieniłem przed chwilą można stać się wirtualnym kibicem?
 • Nie tak łatwo o bilety

  Wprawdzie FIFA zarezerwowała pewną liczbę biletów sprzedawanych przez internet na mecze mistrzostw świata w piłce nożnej dla kibiców "miejscowych" - jednak wbrew pozorom ich zakup przez siec nie jest taka prostą sprawą jak mogłoby się wydawać. I to nie tylko na mecze gospodarzy (tu praktycznie bilety są dostępne wyłącznie na czarnym rynku).
 • Mecze w sieci

  Manchester United poinformował, że uruchomił serwis, na którym za opłatą będzie można zobaczyć w internecie retransmisje meczów tej drużyny piłkarskiej. Opłata wynosi 3,99 GBP miesięcznie (lub 24,99 GBP rocznie).