Fakty - mecze

Artykuły - Mecze (29)

 • KGP: Nie ma zgody na to, by kluby udawały, że nie ma problemu z kibolami

  Ze strony policji nie ma i nie będzie zgody na to, by kluby puszczały perskie oko do kiboli i udawały, że nie ma problemu i że nie mają możliwości egzekwowania przestrzegania prawa wśród grup kibiców - powiedział we wtorek szef policji Marek Działoszyński.
 • "Rzeczpospolita": Kibice pochłaniają miliony

  "Rzeczpospolita": Kibice pochłaniają miliony

  Blisko 2,5 mln policjantów zabezpieczało mecze piłki nożnej od 1999 roku. Wydano na to 330 mln zł - ujawnia "Rzeczpospolita".
 • KGP: Sobotnie mecze Euro minęły spokojnie

  Rozegrane w sobotę mecze Polska-Czechy we Wrocławiu oraz Grecja-Rosja w Warszawie minęły bardzo spokojnie. Doszło jedynie do pojedynczych incydentów - ocenił w niedzielę w rozmowie z PAP Mariusz Sokołowski, rzecznik komendanta głównego policji.
 • Kopp: Wszystkie mecze Euro 2012 w Polsce

  Kopp: Wszystkie mecze Euro 2012 w Polsce

  Sekretarz stanu w niemieckim ministerstwie współpracy gospodarczej i rozwoju Gudrun Kopp opowiedziała się za bojkotem Euro 2012 na Ukrainie i przeniesieniem wszystkich meczy do Polski lub innego kraju.
 • Premier: Mecze bez widowni tam, gdzie...

  Premier: Mecze bez widowni tam, gdzie...

  Premier Donald Tusk zapowiedział zdecydowaną walkę o bezpieczeństwo na stadionach. Nie wykluczył zamknięcia dla publiczności stadionów Legii i Lecha oraz wszystkich tych, gdzie nie będzie stuprocentowej pewności zagwarantowania porządku i bezpieczeństwa.
 • Bat na pseudokibiców. Od dziś bez obaw na mecz?

  Bat na pseudokibiców. Od dziś bez obaw na mecz?

  Zaostrzenie kar dla pseudokibiców, zakazy stadionowe i klubowe oraz elektroniczny system identyfikacji kibiców - to tylko niektóre rozwiązania nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, której przepisy weszły z życie z początkiem sierpnia.
 • Zakaz wstępu chuliganom

  Już od soboty każdy kibic, który ma sądowy zakaz wstępu na mecze, będzie musiał stawić się w czasie imprezy na komisariacie. Jeśli tego nie zrobi, grożą mu nawet trzy lata więzienia - zapowiada "Dziennik".
 • Gowin: Mówi się, że PiS chciało osłabić Majchrowskiego

  Gowin: Mówi się, że PiS chciało osłabić Majchrowskiego

  W Krakowie mówi się, że politycy PiS-u chcąc zmniejszyć szanse Jacka Majchrowskiego w wyborach samorządowych w 2006 roku zadbali o to, żeby Kraków się znalazł na liście rezerwowej - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Jarosław Gowin z PO.
 • Żałoba narodowa: Odwołane imprezy

  Opuszczone do połowy masztu i przepasane kirem flagi państwowe, odwołane koncerty, imprezy sportowe, zmiany w programach telewizyjnych - od wtorku trwa trzydniowa żałoba narodowa w związku z pożarem hotelu socjalnego w Kamieniu Pomorskim.
 • Piłkarska wojna na Windsor Park

  Eliminacje do przyszłorocznych piłkarskich Mistrzostw Świata, które po raz pierwszy w historii odbędą się na Czarnym Lądzie - w RPA, wchodzą w decydującą fazę rozgrywek. 28 marca o godz. 17:15 lokalnego czasu na stadionie Windsor Park w Belfaście gospodarze - drużyna Irlandii Północnej - podejmą reprezentację Polski. Gospodarze uczynią w tym meczu wszystko, by zdobyć komplet punktów. Porażka lub remis może dla nich oznaczać koniec marzeń o występie na afrykańskim mundialu.