mecz

Artykuły - Mecz (6379)

Filmy - Mecz (100)

 • Młody byk wbiegł na murawę i rozgonił grających chłopców

  Chłopaki grający mecz na jednym z australijskich boisk z pewnością nie spodziewali się tak żywiołowego zmiennika! Zza ławki rezerwowych, wprost na murawę wbiegł bowiem... młody byk. Zwierzę narobiło niezłego zamieszania, rozganiając zawodników i panosząc się na murawie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a niedoszły piłkarz szybko zszedł do szatni.
 • Tak przechytrzył obrońcę. Niecodzienne zagranie piłkarza. Wideo

  W Brazylii podczas meczu jednej z niższych lig piłkarz jednej z drużyn w nowatorski sposób przechytrzył obronę rywali. Zawodnik przeszedł za bramką rywala i strzelił gola.
 • Zwierzak nie mógł powstrzymać emocji oglądając starcie czworonogów

  Puppy Bowl to organizowany rokrocznie przez Animal Planet program w telewizji mający zachęcić Amerykanów do adopcji szczeniaków oraz kociaków. Emitowany jest przed najważniejszym meczem futbolu amerykańskiego - Super Bowl. Zwierzęta wypuszczane są na wybiegu w kształcie stadionu futbolowego, a kamera pokazuje ich zabawę i walkę o piłkę. Show ma bardzo wysokie wyniki oglądalności i spotyka się z entuzjazmem nie tylko u ludzi. (STORYFUL/x-news)
 • Piłkarze nagle padli na murawę! Co się stało? Wideo

  W trakcie meczu 3. rundy pucharu Tanzanii pomiędzy Young Africans a Iringa United doszło do niecodziennego zdarzenia. Przez stadion przelatywał rój pszczół, który zaatakował piłkarzy. Zawodnicy nagle padli na murawę, próbując uchronić się przed owadami. Na szczęście nikt nie odniósł większych obrażeń.