mecz

Artykuły - Mecz (12720)

Filmy - Mecz (98)

• Mundial 2018: Francja - Belgia. Jedyny gol.

Francja zwyciężyła w półfinałowym starciu z Belgią. Na stadionie w Sankt Petersburgu bramkę dla "Trójkolorowych" strzelił Samuela Umtiti. Gol padł w 51' minucie. Francja zagra w finale ze zwycięzcą meczu Chorwacja-Anglia.
  • Mundial 2018: Francja - Argentyna 4-3. Pierwszy gol

W pierwszym meczu 1/18 mistrzostw świata spotkało się ze sobą dwóch równych rywali. Pierwszego gola dla Francji w potyczce z Argentyną strzelił Antoine Griezmann. Wykonał on bezbłędnie rzut karny w 12. minucie.
  • Mundial 2018: Szwajcaria - Kostaryka. Czwarty gol.

Kiedy wydawało się, że już jest "po meczu" sędzia odgwizdał rzut karny dla drużyny z Kostaryki. Do piłki podszedł Bryan Ruiz, który wyrównał wynik spotkania na 2-2 w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.
  • Mundial 2018: Islandia - Chorwacja. Pierwszy gol.

Pierwsza połowa potyczki pomiędzy Islandią, a Chorwacją zakończyła się bezbramkowym remisem. Ci którzy czekali na gole po zmianie stron na pewno się nie zawiedli. Strzelanie rozpoczął w 53' minucie Milan Badelj.