mecz

Artykuły - Mecz (12720)

Filmy - Mecz (93)

 • Kibic wbiegł na boisko w czasie meczu baseballa. Intruz okazał się zbyt zwinny dla stewarda

  Jeden z kibiców wbiegł na boisko w czasie meczu baseballa w USA. Intruz okazał się zbyt zwinny dla stewarda na stadionie Citizens Bank w Filadelfii. (STORYFUL/x-news)
 • "Cudowny pies" ukradł show podczas meczu

  Wykopy to jeden z podstawowych elementów meczu futbolu amerykańskiego. Aby jajowata piłka stała w odpowiednim miejscu, kopacze używają specjalnych podstawek. Po kickoffie zostają one na boisku i trzeba je z niego zabrać przed rozpoczęciem kolejnej akcji. Na meczach drużyny Uniwersytetu Stanu Nowy Meksyk zajmuje się tym... pies. Striking the Wonder Dog, bo tak wabi się zwierzak, za każdym razem robi to przy aplauzie publiczności. (STORYFUL/x-news)
 • Pies przerwał mecz. Próbowali go złapać piłkarze obu zespołów

  Mecz Tunbridge Wells i Chatham Town został zakłócony przez... psa. Yorkshire terrier wbiegł na murawę i nie chciał przez kilkadziesiąt sekund jej opuścić, mimo wysiłków graczy obu drużyn. W końcu jednemu z piłkarzy udało się pozbyć intruza i spotkanie mogło być kontynuowane. (STORYFUL/x-news)
 • Orzeł wylądował na barku zszokowanego kibica

  Jeden z fanów futbolu amerykańskiego był w niemałym szoku, gdy na jego barku wylądował... orzeł bielik. Do zdarzenia doszło przed rozpoczęciem prestiżowego meczu Cotton Bowl, w którym w tym roku zmierzyły się uniwersyteckie drużyny Notre Dame i Clemson Tigers. W trakcie odgrywania hymnu narodowego tresowany ptak prawdopodobnie stracił orientację i zamiast krążyć po stadionie, skierował się w stronę kibiców Notre Dame. Nie przyniosło to jednak szczęścia ich drużynie, która przegrała 3:30 i nie zdołała awansować do finału ogólnokrajowych rozgrywek. (STORYFUL/x-news)