mecz

Artykuły - Mecz (12720)

Filmy - Mecz (89)

 • Nagrywali swój mecz w ping ponga. Finał?

  Chłopcy chcieli nagrać swój mecz w ping ponga. Jak się skończył?
 • Swoim zachowaniem skradł całe show. Co zrobił?

  Kierownik zespołu przed meczem skradł całe show. Własnym ciałem zasłonił zraszacz, który uruchomił się na boisku. A wszystko dlatego, aby jego podopieczni nie zostali zmoczeni. Zachowanie zostało nagrodzone gromkimi brawami
 • Wzruszające sceny podczas meczu. Zobaczcie sami

  Do wzruszających scen doszło podczas meczu NHL pomiędzy Los Angeles Kings a San Jose Sharks. Żona majora Douglassa Rauschelbacha z Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych oraz czwórka ich dzieci obejrzeli na telebimie specjalne pozdrowienia, nagrane dla nich przez żołnierza. Nie spodziewali się, że dosłownie chwilę później... będą mogli zobaczyć go na żywo. Major Rauschelbach wcześniej wrócił do domu i wykorzystał mecz ulubionego klubu całej rodziny, by przygotować im wyjątkową niespodziankę. (STORYFUL/x-news)
 • Walka gryzonia ważniejsza od meczu

  Szczur skradł show podczas meczu Chicago Cubs z Pittsburgh Pirates w lidze MLB. W pewnym momencie kibiców zamiast rywalizacji baseballistów, rozgrzała walka gryzonia. Szczur bowiem usiłował przeskoczyć z siatki na trawę znajdującą się na ścianie oddzielającej boisko od trybun. Kiedy to mu się udało, publiczność nagrodziła go gromkimi brawami. (STORYFUL/x-news)