mecz

Artykuły - Mecz (12720)

Filmy - Mecz (85)

 • Roztańczona mama skradła show podczas meczu baseballa

  Podczas baseballowego spotkania San Diego Padres z San Francisco Giants show skradła zawodnikom... roztańczona mama, pląsająca do hitu "Low" Flo-Ridy i T-Paina. Popisy kobiety, pokazane na stadionowym telebimie, zdobyły większe brawa, niż rzuty, odbicia i chwyty sportowców. (STORYFUL/x-news)
 • Półnagi kibic wbiegł na murawę podczas meczu. Został skutecznie powstrzymany

  Podczas spotkania BC lions - Montreal Alouettes na murawę wbiegł kibic. Zamiast ochrony zatrzymał go jeden z zawodników. Marcell Young powalił mężczyznę barkiem, co kompletnie zaskoczyło fanów na trybunach. Delikwent, który przerwał mecz, długo nie podnosił się z boiska. Z pewnością nie było mu do śmiechu. (STORYFUL/x-news)
 • Wbiegł na boisko, żeby się... poślizgać

  Kibic krykieta wykorzystał nieuwagę służb porządkowych i wbiegł na boisko w trakcie spotkania towarzyskiego Anglii z Nową Zelandią. Zanim dał się złapać ochronie, wykonał widowiskowy ślizg na płachcie pokrywającej nawierzchnię. (STORYFUL/x-news)
 • Oświadczyny, których nigdy nie zapomną

  Para znajdowała się na ulicach Filadelfii po wygranym przez ich drużynę Super Bowl czyli mistrzostwa w futbolu amerykańskim. Kiedy znajdowali się przed budynkiem ratusza mężczyzna postanowił uklęknąć i poprosić dziewczynę o rękę. Kibice widząc całe zdarzenie, zaczęli wspólnie świętować.