mechy

Artykuły - Mechy (22)

 • Chcą zorganizować walki mechów

  Chcą zorganizować walki mechów

  MegaBots Inc. chce urzeczywistnić marzenia wielu małych oraz dużych chłopców i zorganizować pierwsze na świecie walki potężnych robotów – czytamy w serwisie Engadget.
 • Zasadź Mech pod choinką

  Zasadź Mech pod choinką

  Hardrockowa grupa Mech na święta przygotowała utwór nieco odbiegający od tradycyjnej stylistyki - sprawdźcie zatem teledysk "Wciąż od nowa".
 • Mech - biografia

  Mech to polska grupa wykonująca muzykę oscylującą wokół takich gatunków, jak hard rock i heavy metal. Założony w 1977 roku Mech (pierwotnie występujący pod szyldem Zjednoczone Siły Natury "Mech") działał przez następne 10 lat. Z tego czasu pochodzą dwa albumy - "Bluffmania" i "Tasmania" (oba wydane w 1983 roku). W 2004 roku wokalista Maciej Januszko reaktywował grupę. Powrót nastąpił z inicjatywy Jurka Owsiaka i Janusza "Kosy" Kosińskiego. W odświeżonym składzie, oprócz Macieja, znaleźli
 • Mech pełen energii

  Mech pełen energii

  6 lutego 2012 roku ukaże się zapowiadany od dłuższego czasu album grupy Mech.
 • Mech zerwie farbę ze ścian

  Mech zerwie farbę ze ścian

  Wiosną ukaże się nowy album rockowej formacji Mech. "Zwo" będzie następcą wydanej w 2005 roku płyty zatytułowanej po prostu nazwą zespołu.
 • Mech przed Uriah Heep

  Mech przed Uriah Heep

  Polska hardrockowa formacja Mech poprzedzi Brytyjczyków z Uriah Heep na ich jedynym koncercie w Polsce.
 • Mech: W finansach już nikt nikomu nie ufa

  Spowolnienie, które i tak nadchodziło z powodu błędnej polityki gospodarczej, teraz zostanie uznane za "obiektywny skutek kryzysu za granicą" i będzie eksploatowane jako wystarczające usprawiedliwienie dla braku właściwych działań, twierdzi w obszernym wywiadzie dla "Naszego Dziennika" doradca prezesa NBP dr Cezary Mech.
 • Mech może zastąpić Rozłuckiego

  Cezary Mech, odwołany w czwartek z funkcji wiceministra finansów, może zostać prezesem warszawskiej giełdy - wynika z nieoficjalnych informacji "Rzeczpospolitej".
 • Giełda dla Mecha na osłodę

  Giełda dla Mecha na osłodę

  Odwołany w czwartek z funkcji wiceministra finansów Cezary Mech może zostać prezesem warszawskiej giełdy - nieoficjalnie dowiedziała się "Rzeczpospolita". Do tej pory był on uważany za żelaznego kandydata na stanowisko szefa Urzędu Nadzoru Finansowego, którego jest pomysłodawcą.
 • Gilowska pożegnała Mecha

  Gilowska pożegnała Mecha

  Premier Kazimierz Marcinkiewicz odwołał Cezarego Mecha ze stanowiska podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów - poinformowało w piątek Centrum Informacyjne Rządu. Za tą dymisją stoi Zyta Gilowska, "Doszłam do wniosku, że nie damy rady razem współpracować" - powiedziała pani wicepremier.