Mechanik

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Mechanik (Film (2004)[Maquinista, El] Reż.Brad Anderson) ,

Artykuły - Mechanik (4)

 • Norweskie warsztaty czekają na Polaków

  Norweskie warsztaty czekają na Polaków

  Stawki Polaków zatrudnionych w autoryzowanych serwisach samochodowych w Norwegii zaczynają się od 183 koron na godzinę.
 • Jak zostać mechanikiem za granicą?

  Jak zostać mechanikiem za granicą?

  Największe zapotrzebowanie jest na "lekarzy" samochodów osobowych, nieco mniejsze - na ciężarowych i autobusów. Bez względu na miejsce pracy językiem obcym trzeba posługiwać się przynajmniej w stopniu komunikatywnym.
 • Adam Klimek - najpopularniejszy mechanik samochodowy w Polsce

  Adam Klimek - najpopularniejszy mechanik samochodowy w Polsce

  Jest gospodarzem telewizyjnego show "Samochód marzeń - kup i zrób", gdzie osobiście przywraca blask używanym i zniszczonym samochodom. W branży motoryzacyjnej działa od ponad dwudziestu lat i zna ją od podszewki. Z Adamem Klimkiem rozmawiamy m.in. o jego programie, nieuczciwych mechanikach, motoryzacyjnych upodobaniach Polaków i samochodzie marzeń naszego rozmówcy.
 • W czym młody polski mechanik jest gorszy od niemieckiego?

  W czym młody polski mechanik jest gorszy od niemieckiego?

  W Europie bardzo istotną rolę odgrywa dualne kształcenie zawodowe. System edukacyjny jest dwutorowy: kładzie nacisk zarówno na szkolenie praktyczne, jak i teoretyczne. Prym pod tym względem wiodą Szwajcaria i Niemcy, gdzie ponad 60 proc. szkół uczestniczy w dualnym systemie kształcenia. W Polsce wskaźnik ten nie przekracza 15 proc.

Filmy - Mechanik (1)

 • Koszmarny wypadek z udziałem mechanika! Wideo

  Podczas wyścigu 24H Series w Dubaju doszło do wypadku z udziałem mechanika jednego z zespołów. Mężczyzna został popchnięty przez członka innego teamu i wpadł prosto pod spoiler samochodu, który wypuszczał ze stanowiska w alei serwisowej. Na szczęście poszkodowanemu nie stało się nic poważnego.