Sport - ME piłkarzy ręcznych

Artykuły - ME piłkarzy ręcznych (149)

 • "L'Equipe": Didier Dinart nie jest już trenerem piłkarzy ręcznych Francji

  "L'Equipe": Didier Dinart nie jest już trenerem piłkarzy ręcznych Francji

  Trener reprezentacji Francji piłkarzy ręcznych Didier Dinart został zwolniony ze stanowiska z powodu słabych wyników uzyskanych podczas zakończonych w niedzielę mistrzostw Europy (14. miejsce) - poinformował dziennik sportowy "L'Equipe".
 • ME piłkarzy ręcznych. Hiszpania - Chorwacja 22-20 w finale

  ME piłkarzy ręcznych. Hiszpania - Chorwacja 22-20 w finale

  Piłkarze ręczni Hiszpanii obronili tytuł mistrzów Europy. W finale w Sztokholmie pokonali Chorwację 22-20 (12-11). Polska odpadła już w pierwszej fazie turnieju, którego gospodarzami były Austria, Norwegia oraz Szwecja, i została sklasyfikowana na 21. miejscu.
 • ME piłkarzy ręcznych. Norwegia lepsza od Słowenii w meczu o brąz

  ME piłkarzy ręcznych. Norwegia lepsza od Słowenii w meczu o brąz

  Norwegia zajęła trzecie miejsce w mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych. W meczu o brązowy medal, który odbył się w Sztokholmie, pokonała bez kłopotów Słowenię 28:20 (12:9). W niedzielnym finale w tym mieście broniąca tytułu Hiszpania zmierzy się Chorwacją.
 • ME piłkarzy ręcznych. Hiszpania rywalem Chorwacji w finale

  ME piłkarzy ręcznych. Hiszpania rywalem Chorwacji w finale

  Broniąca tytułu Hiszpania po zwycięstwie w Sztokholmie nad Słowenią 34:32 awansowała do finału mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. We wcześniejszym półfinale, niezwykle zaciętym, Chorwacja pokonała po dwóch dogrywkach Norwegię 29:28.
 • ME piłkarzy ręcznych. Chorwacja pierwszym finalistą, horror z dwoma dogrywkami

  ME piłkarzy ręcznych. Chorwacja pierwszym finalistą, horror z dwoma dogrywkami

  Piłkarze ręczni reprezentacji Chorwacji pokonali po dwóch dogrywkach Norwegię 29:28 w półfinale mistrzostw Europy, który odbył się w Sztokholmie. Wieczorem broniąca tytułu Hiszpania zmierzy się tam ze Słowenią.
 • ME piłkarzy ręcznych: Norwegia zapewniła sobie półfinał

  ME piłkarzy ręcznych: Norwegia zapewniła sobie półfinał

  Norwegia, dzięki wygranej z Islandią 31-28, zapewniła sobie udział w półfinale mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. W pozostałych wtorkowych meczach drugiej rundy rozegranych w Malmoe Słowenia pokonała Portugalię 29-24, a Szwecja - Węgry 24-18.
 • ME piłkarzy ręcznych. Zacięte spotkania w drugiej rundzie

  ME piłkarzy ręcznych. Zacięte spotkania w drugiej rundzie

  Prowadząca w tabeli Norwegia pokonała Szwecję 23:20, Islandia wygrała z Portugalią 28:25, a Słowenia uległa Węgrom 28:29 w niedzielnych meczach rywalizującej w Malmoe II grupy drugiej rundy mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych.
 • ME piłkarzy ręcznych. Portugalia rozgromiła Szwecję

  ME piłkarzy ręcznych. Portugalia rozgromiła Szwecję

  Słowenia pokonała Islandię 30:27, Norwegia okazała się lepsza od Węgier 36:29, a Portugalia rozgromiła Szwecję 35:25 w pierwszych meczach grającej w Malmoe grupy II drugiej rundy mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych.
 • ME piłkarzy ręcznych. Zwycięstwa Hiszpanów, Chorwatów i Niemców

  ME piłkarzy ręcznych. Zwycięstwa Hiszpanów, Chorwatów i Niemców

  Hiszpanie pokonali Czechów 31-25, Chorwaci okazali się lepsi od Austriaków 27-23, a Niemcy wygrali z Białorusią w pierwszych meczach drugiej rundy mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. W imprezie, która rozgrywana jest w Szwecji, Norwegii i Austrii nie ma już Polaków.
 • ME piłkarzy ręcznych. Trzynastka z polskiej ligi gra dalej

  ME piłkarzy ręcznych. Trzynastka z polskiej ligi gra dalej

  Trzynastu zawodników z PGNiG Superligi pozostaje w grze na mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych. W tym gronie aż dziewięciu graczy mistrza Polski, PGE Vive Kielce.

Filmy - ME piłkarzy ręcznych (9)