ME piłkarek ręcznych

Artykuły - ME piłkarek ręcznych (57)

• ME piłkarek ręcznych. Dania nie wycofa się z organizacji

ME piłkarek ręcznych. Dania nie wycofa się z organizacji

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet zaplanowane na 3-20 grudnia w Norwegii i Danii nie są na razie zagrożone. Federacje obu krajów otrzymały rządowe gwarancje finansowe dla pokrycia utraty wpływów ze sprzedaży biletów.
  • ME w piłce ręcznej. Kolejne ograniczenia z powodu pandemii

ME w piłce ręcznej. Kolejne ograniczenia z powodu pandemii

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet w dniach 3-20 grudnia, których gospodarzami są Norwegia i Dania zostaną znacznie ograniczone geograficznie z powodu pandemii koronawirusa. W każdym z tych krajów mecze odbędą się tylko w jednym mieście.
  • ME piłkarek ręcznych. Rumunki, Norweżki i Niemki rywalkami Polek

ME piłkarek ręcznych. Rumunki, Norweżki i Niemki rywalkami Polek

​Rumunki, Norweżki i Niemki będą rywalkami polskich piłkarek ręcznych w grupie D mistrzostw Europy, które od 3 do 20 grudnia odbędą się w Danii i Norwegii. Losowanie przeprowadzono w czwartek w Wiedniu.
  • ME piłkarek ręcznych - Polki poznają grupowe rywalki 18 czerwca

ME piłkarek ręcznych - Polki poznają grupowe rywalki 18 czerwca

​Europejska Federacja Piłki Ręcznej (EHF) ogłosiła, iż losowanie grup mistrzostw Starego Kontynentu w Danii i Norwegii odbędzie się 18 czerwca o godzinie 11 w Wiedniu. Reprezentacja Polski znalazła się w czwartym koszyku. Turniej zaplanowano na 3-20 grudnia.
  • ME piłkarek ręcznych. Reprezentacja Polski z awansem do finałów

ME piłkarek ręcznych. Reprezentacja Polski z awansem do finałów

Reprezentacja Polski zagra w tegorocznych mistrzostwach Europy piłkarek ręcznych, które w grudniu odbędą się w Danii i Norwegii. Europejska Federacja Piłki Ręcznej (EHF) odwołała mecze eliminacyjne do finałowego turnieju.
  • ME piłkarek ręcznych. Anna Wiachiriewa MVP turnieju

ME piłkarek ręcznych. Anna Wiachiriewa MVP turnieju

23-letnia Rosjanka Anna Wiachiriewa została uznana najbardziej wartościową zawodniczką (MVP) turnieju finałowego mistrzostw Europy piłkarek ręcznych we Francji.
  • ME piłkarek ręcznych. Brązowy medal dla Holandii po wygranej z Rumunią

ME piłkarek ręcznych. Brązowy medal dla Holandii po wygranej z Rumunią

Holandia pokonała w Paryżu Rumunię 24-20 (15-8) w meczu o brązowy medal mistrzostw Europy piłkarek ręcznych. W finale, który rozpocznie się o godz. 17.30 gospodarz turnieju Francja zmierzy się z Rosją.
  • ME piłkarek ręcznych. Norwegia - Szwecja 38-29 w spotkaniu o piąte miejsce

ME piłkarek ręcznych. Norwegia - Szwecja 38-29 w spotkaniu o piąte miejsce

Norwegia pokonała w Paryżu Szwecję 38-29 (22-14) w meczu o piąte miejsce w turnieju finałowym mistrzostw Europy piłkarek ręcznych.
  • ME piłkarek ręcznych. Remis Francji ze Szwecją

ME piłkarek ręcznych. Remis Francji ze Szwecją

Remis zespołu gospodarzy Francji - aktualnego mistrza świata i srebrnego medalisty olimpijskiego z Rio de Janeiro - ze Szwecją 21:21 był jedną z największych niespodzianek niedzielnych spotkań drugiej fazy turnieju finałowego mistrzostw Europy piłkarek ręcznych.
  • ME piłkarek ręcznych. Zwycięstwa Norwegii i Niemiec

ME piłkarek ręcznych. Zwycięstwa Norwegii i Niemiec

Broniąca tytułu Norwegia pokonała Węgry 38-25 (19-12), a Niemcy wygrały z Hiszpanią 29-23 (17-9) w piątkowych meczach grupy 2. mistrzostw Europy piłkarek ręcznych, których gospodarzem jest Francja.