McLaren

Artykuły - McLaren (306)

Filmy - McLaren (5)

 • Nowy samochód Kingsleya Comana. Cena robi wrażenie. Wideo

  Kilka miesięcy temu Kingsley Coman rozbił swoje auto. Gwiazdor Bayernu nie rozpaczał jednak zbyt długo i ma już nowy pojazd wart niemal 900 tysięcy złotych.
 • Wielka draka przed przejściem dla pieszych

  Kierowca tego - wartego olbrzymie pieniądze - McLarena - nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, przez które przejeżdżał nastolatek na deskorolce. Pasażer samochodu nakrzyczał na chłopaka. Ten - wyprowadzony z równowagi - rozbił szybę w aucie i... zwiał. Pasażer pobiegł za nim, a kierowca... odjechał zirytowany.
 • Najszybsze samochody świata i niesamowite prędkości

  Może nie jest to idealny sposób na relaks dla każdego, ale dla członków Atlanta Motorsports Park to czysta rozkosz. Dyrektor klubu Jeremy Porter oparł swoją działalność na haśle: "Po co kupować szybkie auto, jeśli nie można nim szybko jechać". - Pomysł narodził się z mojego pragnienia stworzenia miejsca, gdzie można jeździć szybko, bezpiecznie i legalne – mówi Porter. - 75 procent naszych członków nigdy nie było na torze. To są ludzie, którzy po prostu chcą poczuć swoje auta i cieszyć się nimi w kontrolowanym środowisku. Ale takich samochodów nie znajdziecie na podjeździe sąsiada. Ferrari F430 Scuderia, McLaren MP4-12C czy Lotus Exige S240. William Staab jest członkiem-założycielem Atlanta Motorsports Park i właścicielem Corvetty Z06. - Zawsze chciałem jeździć szybko - mówi. - Niestety, nie można tego robić na drogach publicznych, to byłoby głupie. Może w młodości jeździliśmy zbyt szybko motocyklami… Dlatego kiedy kilka lat temu pojawiła się okazja, żeby stworzyć takie miejsce jak to, wiedziałem, że warto – dodaje. David Wert jest właścicielem Lotusa Exige S240. - Tutaj jest jak w niebie - mówi. - To jest miejsce, gdzie możesz spotkać podobnie myślących ludzi. Wszyscy tutaj to pasjonaci samochodów i przebywanie z nimi jest super – dodaje. W ciągu niespełna dwóch lat od momentu, kiedy tor stał się w pełni funkcjonalny, pojawiło się wielu kolekcjonerów, którzy chcą czegoś więcej niż tylko pokazać swoje drogie zabawki. Liczba członków wzrosła do 322 i właśnie rozpoczęła się budowa40 dodatkowych garaży. Ale członkostwo nie jest tanie. Opłata inicjacyjna wynosi… 40 tys. dolarów.
 • McLaren MP4-12C

  McLaren po raz pierwszy pokazał w Paryżu swój najnowszy model MP4-12C.