Nowe Technologie - mBank

Synonimy:
mBank, mbanku
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - MBank (28)

 • BLIK nie działa - awaria w mBanku

  BLIK nie działa - awaria w mBanku

  Klientom mBanku nie działa BLIK. Bank ma problem z niektórymi usługami, przede wszystkim z płatnościami bezgotówkowymi BLIK.
 • ​Klienci mBanku powinni sprawdzić ustawienia bankowości internetowej

  ​Klienci mBanku powinni sprawdzić ustawienia bankowości internetowej

  Serwis Niebezpiecznik odkrył sposób, w jaki można wyprowadzić z konta klientów mBanku, korzystających z bankowości mobilnej, większą sumę.
 • Atak na klientów jednego z banków

  Atak na klientów jednego z banków

  Internauci zaczęli otrzymywać fałszywe maile z "Potwierdzenie wykonania przelewu" od oszustów podszywających się pod mBank. To nic innego, jak próba zainstalowania na komputerze szkodliwego oprogramowania - czytamy w serwisie Zaufana Trzecia Strona.
 • Nowy mBank - bankowość elektroniczna w technologii Microsoft

  Nowy mBank - bankowość elektroniczna w technologii Microsoft

  Nowy mBank, powstał w oparciu o rozwiązania Microsoft. Połączenie możliwości SQL Server i Windows Server z platformą programistyczną .NET, narzędzia C# i Silverlight pozwoliło stworzyć spójną platformę. mBank w nowej odsłonie powstał w odpowiedzi na zmiany w otaczającej nas rzeczywistości, które są pochodną rozwoju technologii i internetu. Od 19 lutego klienci banku mogą również korzystać z kanału bankowości mobilnej za pośrednictwem aplikacji na Windows Phone 8.
 • Atak na klientów mBanku

  Atak na klientów mBanku

  Klienci mBanku powinni uważać na fałszywą korespondencję, w której odbiorca proszony jest o "potwierdzenie swojej tożsamości". Jeden z czytelników podesłał nam próbkę takiego oszukańczego listu.
 • Poważna luka w internetowym banku

  Poważna luka w internetowym banku

  Serwis hacking.pl, wraz jednym z jego czytelników, odkrył luki w zabezpieczeniach wirtualnego banku mBank.
 • mBank ubezpiecza

  Dzięki współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Generali S.A., mBank oferuje swoim klientom nową usługę - możliwość wykupienia przez internet ubezpieczenia majątkowego i NNW. Od 1 marca internetowe "ramię" BRE Banku S.A. proponuje użytkownikom wygodny dostęp do opcji ubezpieczenia oraz możliwość łatwego ustalenia jego parametrów.