mazurek

Artykuły - Mazurek (29)

Filmy - Mazurek (10)

 • Boniek o limicie płac dla piłkarzy: To pachnie komunizmem

  "Jest to rzecz interesująca, natomiast trochę mi to pachnie komunizmem. Jest popyt i podaż" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM Zbigniew Boniek - Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - pytany o dyskutowany w Niemczech pomysł wprowadzenia limitu płac dla piłkarzy. "Cristiano Ronaldo zarabia 33 miliony rocznie - uważam, że to jest za dużo, wbrew zasadom czegokolwiek. Ale jeżeli ktoś mu chce płacić, to niech płaci" - dodał.
 • Szczerski: Prezydent tyle razy słyszał, że będzie siedział, że postanowił postać

  Skąd wzięło się niefortunne zdjęcie Andrzeja Dudy w gabinecie Donalda Trumpa? „Prezydent tyle razy słyszał, że będzie siedział, że postanowił postać tym razem” – żartował w Porannej rozmowie w RMF FM minister w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. „Sytuacja jest bardzo żartobliwa. Ważniejsze, co jest treścią rozmów i dokumentów, a nie to, co jest obrazkiem” – skomentował.
 • Wegański mazurek - jak go zrobić?

  Przepis na wegański mazurek to doskonały sposób na przygotowanie pysznego ciasta w dosłownie parę chwil! Zaletą tego doskonałego ciasta jest przede wszystkim brak pieczenia, które zwykle zajmuje najwięcej czasu. Daktylowo-orzechowy spód i kakaowa masa z dodatkiem soczystej skórki pomarańczowej - w parę chwil przygotujecie doskonałe ciasto, które spełni wszystkie warunki diety wegańskiej, a jednocześnie będzie równie pyszne, jak mazurki przygotowywane w tradycyjny sposób!
 • Neumann w Porannej rozmowie RMF (28.11.17)

  "Jest cały czas bardzo gorąco u naszego koalicjanta, te spory wewnętrzne w Nowoczesnej nie zakończyły się z wyborami (na przewodniczącego partii – przyp. red.)w sobotę, one trwają. Te emocje powodują poczucie, że coś złego dzieje się na linii PO-Nowoczesna. A nic takiego się nie dzieje" - zapewnia w Porannej rozmowie w RMF FM przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann. Czy porozumienie PO z Ryszardem Petru dotyczące wspólnego kandydata na prezydenta w Warszawie jest nieważne, jak miałoby wynikać ze słów nowej przewodniczącej Nowoczesnej? "Wszyscy doskonale wiemy, że Rafał Trzaskowski w Warszawie jest najlepszym kandydatem opozycji. Nie ma lepszego. To wszystkie sondaże pokazywały. Ja rozumiem prężenie muskułów..." - stwierdza gość Roberta Mazurka. "Katarzyna Lubnauer jest matematykiem i wie jaka jest różnica między 34 proc. poparcia Trzaskowskiego, a 3-4 proc. kandydata Nowoczesnej" – dodaje polityk. I przyznaje: "Dzisiaj wiemy, że sami nie jesteśmy w stanie z PiS-em wygrać. Musimy mieć partnerów, po swojej stronie Nowoczesną, PSL, lewicę...".