mazur

Artykuły - Mazur (204)

 • Kolejny ślub "Na Wspólnej"

  Kolejny ślub "Na Wspólnej"

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej", trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).
 • Dorociński u Smarzowskiego

  Dorociński u Smarzowskiego

  Marcin Dorociński i Agata Kulesza znajdą się w obsadzie nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego, reżysera "Wesela" i "Domu złego". Premiera obrazu "Róża z Mazur" zapowiadana jest na 2011 rok.
 • AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE SA - istotna umowa- badanie sprawozdania

  Zarząd Spółki AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE S.A. informuje, że w dniu 05.10.2010r. została zawarta umowa z Firmą Biegłych Rewidentów " Mazur i partnerzy" Sp. z o.o., której przedmiotem jest przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego naszej spółki za lata: 2010,2011,2012. Firma Biegłych Rewidentów " Mazur i partnerzy" Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku ul. Ryska 1, wpisana jest przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów w Warszawie na listę podmiotów uprawnionych do badania spr
 • Mazur po klęsce: Rozsypaliśmy się mentalnie

  Zespół siatkarzy rozsypał się mentalnie po porażce z Brazylią w mistrzostwach świata i nie był w stanie pozbierać się w spotkaniu z Bułgarią - uważa były trener reprezentacji Ireneusz Mazur. Przestrzega jednak przed szybką decyzją w sprawie Castellaniego.
 • Mazur: Spokojnie czekam na kolejne mecze

  Były trener reprezentacji siatkarzy Ireneusz Mazur ze spokojem czeka na kolejne spotkania mistrzostw świata we Włoszech, z broniącymi tytułu Brazylijczykami oraz brązowymi medalistami sprzed czterech lata Bułgarami. Z gry Polaków jest zadowolony.
 • Nowy film Smarzowskiego

  Nowy film Smarzowskiego

  Wojciech Smarzowski, twórca "Wesela" i "Domu złego", reżyseruje nowy film z udziałem Agaty Kuleszy i Marcina Dorocińskiego.
 • Górnik Zabrze bliżej nowoczesnego stadionu

  Zarząd Górnika Zabrze z zadowoleniem przyjął uchwały radnych otwierające możliwość rozpoczęcia przebudowy stadionu. - Cień niepokoju był. Jeśli jest zapewnione finansowanie inwestycji - możemy być optymistami - powiedział prezes klubu Łukasz Mazur.
 • Pechowy proces szantażystów Piesiewicza

  Pechowy proces szantażystów Piesiewicza

  Już po raz drugi nie udało się rozpocząć w warszawskim sądzie procesu trojga oskarżonych o szantażowanie senatora PO Krzysztofa Piesiewicza. Nie stawiła się jedna z oskarżonych - przesłała zaświadczenie o chorobie. Rozprawę odroczono do 29 września.
 • Palikot naskarżył i nie przyszedł

  Poseł PO po tym, jak podczas wiecu rzucono w niego niebezpiecznym przedmiotem, zawiadomił prokuraturę. Obawiał się o zdrowie swoje i rodziny. Na przesłuchanie jednak się nie stawia - informuje "Rzeczpospolita".
 • W środę rusza tajny proces szantażystów Piesiewicza

  W środę rusza tajny proces szantażystów Piesiewicza

  30 czerwca ma ruszyć proces trojga oskarżonych o szantażowanie senatora PO Krzysztofa Piesiewicza. On sam będzie oskarżycielem posiłkowym. Proces będzie tajny. Śledztwo o posiadanie kokainy przez senatora umorzono, bo Senat nie uchylił mu immunitetu.

Filmy - Mazur (1)