Mazda 3

Artykuły - Mazda 3 (6)

 • Mazda 3 po zmianach z nowym systemem

  Mazda 3 po zmianach z nowym systemem

  Mazda 3 z roku modelowego 2017, na rodzimym rynku znana jako Mazda Axela, trafiła dziś do sprzedaży w Japonii. W samochodzie wprowadzono szereg nowych rozwiązań.
 • 5 mln sztuk Mazdy 3. Masz jedną z nich?

  5 mln sztuk Mazdy 3. Masz jedną z nich?

  Lokomotywa sprzedaży Mazdy - model 3 - obchodzi mały jubileusz. Japończycy poinformowali właśnie, że z końcem pierwszego kwartału bieżącego roku, z linii montażowej zjechał pięciomilionowy egzemplarz popularnej "trójki".
 • Mazda 3 z nowym-starym silnikiem

  Mazda 3 z nowym-starym silnikiem

  Mazda poszerza swoją europejską ofertę. Do salonów japońskiego producenta na Starym Kontynencie trafia właśnie kompaktowa Mazda3 z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 1,5 l.
 • Mazda musi usunąć usterkę

  Japoński producent samochodów Mazda zawiadomił nabywców 90 tys. samochodów modelu "3" w Japonii i Chinach, że wymagają one wymiany wadliwego przewodu olejowego.
 • Pierwsze zdjęcia mazdy 3 sedan

  Pierwsze zdjęcia mazdy 3 sedan

  Podczas salonu samochdowego we Frankfurcie nad Menem, Mazda prezentuje swój nowy model serii 3, który pojawi się w europejskich salonach najpierw w wersji hatchback, a kilka miesięcy później również w wersji sedan (trójbryłową odmianę prezentujemy na zdjęciu po raz pierwszy).
 • Mazda 3 sedan zapewni wzrost?

  Mazda 3 sedan zapewni wzrost?

  Przedstawiciele Mazdy Motor poinformowali, że firma liczy na osiągnięcie w tym roku lepszych wyników sprzedaży na rynku europejskim niż wcześniej prognozowano.

Filmy - Mazda 3 (1)