matura

Synonimy:
egzamin dojrzałości, matury
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Matura (511)

 • Piotr Żyła gotowy na matury. Co z treningiem?

  Piotr Żyła gotowy na matury. Co z treningiem?

  Polski skoczek pomimo majówki zapewne nie myśli tylko o odpoczynku. Treningowe obowiązki wezwały go do pracy, ale po drodze Piotr Żyła przypomniał o czymś bardzo ważnym. Od wtorku, 4 maja zaczynają się matury!
 • Najważniejszy egzamin z życia

  Najważniejszy egzamin z życia

  Maturzyści właśnie odebrali wyniki egzaminu dojrzałości. Część z nich świętuje, część rozpacza, bo plany i marzenia na przyszłość właśnie zostały zaprzepaszczone. Pytanie – czy na pewno?
 • Czy twoje dziecko może na ciebie liczyć?

  Czy twoje dziecko może na ciebie liczyć?

  Koniec roku szkolnego, innego niż wszystkie dotychczasowe, zbliża się wielkimi krokami. Chcąc, by naszym pociechom poszło jak najlepiej, możemy nie zauważyć, że one już zostały zdeptane.
 • 4-20 czerwca: Dodatkowa sesja matur

  4-20 czerwca: Dodatkowa sesja matur

  W poniedziałek rano rozpocznie się dodatkowa sesja egzaminów maturalnych dla uczniów, którzy z różnych powodów nie mogli do nich przystąpić w sesji majowej.
 • Tak wyglądała matura kilkadziesiąt lat temu

  Tak wyglądała matura kilkadziesiąt lat temu

  Maskotki "przynoszące szczęście", nervosol i krople żołądkowe, 300 minut na wypracowanie... Kilkadziesiąt lat temu matura wyglądała zupełnie inaczej!
 • Już za rok matura

  Już za rok matura

  W maju 2017 blisko 300 tysięcy uczniów przystąpi do egzaminu maturalnego. Jednak tylko do 30 września tego roku mają czas, aby złożyć wstępne deklaracje, jakie przedmioty będą zdawać.

Filmy - Matura (17)