Matt Dillon

Synonimy:
Dillon Matt,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Matt Dillon (15)

 • Matt Dillon: Samotnik

  Matt Dillon: Samotnik

  "Rumble Fish", "Wyrzutki", "Sposób na blondynkę", "Dzikie żądze", "Miasto gniewu", a ostatnio "Dom, który zbudował Jack". Czy ktoś wyobraża sobie te filmy bez Matta Dillona? Amerykański gwiazdor skończył 18 lutego 55 lat.
 • Matt Dillon w filmie "The House that Jack Build" [pierwsze zdjęcie]

  Matt Dillon w filmie "The House that Jack Build" [pierwsze zdjęcie]

  Pojawiło się pierwsze zdjęcie z nowego filmu Larsa von Triera "The House that Jack Build". W tyłowego mordercę wciela się Matt Dillon.
 • Matt Dillon gra bluesa

  Matt Dillon gra bluesa

  Matt Dillon zagra główną rolę w filmie Darnella Martina "Cadillac Records". Aktor zagra założyciela słynnej wytwórni płytowej Chess Records.
 • Matt Dillon na tropie gejów

  Matt Dillon na tropie gejów

  Matt Dillon, nominowany do Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w dramacie "Miasto gniewu", dołączył do obsady komedii "Wild Dogs".
 • Twórca "Factotum" w Polsce

  Twórca "Factotum" w Polsce

  6 października przyjedzie do Polski Bent Hamer, twórca obrazu "Factotum". Pochodzący z Norwegii reżyser uświetni swoją obecnością uroczystą premierę filmu, który powstał na podstawie prozy Charlesa Bukowskiego. Bohatera opowieści - Hanka Chinaskiego, alter ego pisarza - zagrał amerykański aktor Matt Dillon ("Miasto duchów", "Dzikie żądze").
 • Dillon jak Robert De Niro

  Dillon jak Robert De Niro

  Matt Dillon ("O czym marzą faceci", "Sposób na blondynkę"), który wystąpił ostatnio w filmie "Miasto gniewu" zostanie uhonorowany nagrodą Gotham Award. Uroczyste wręczenie nagrody będzie miało miejsce 30 listopada 2005.
 • Zwariowany Matt Dillon

  Zwariowany Matt Dillon

  Matt Dillon ("Garbi: Super bryka", "Za wszelką cenę") dołączył do obsady zwariowanej komedii "You, Me and Dupree", która powstaje dla studia Universal Pictures. Na planie aktor spotka się m.in. z Kate Hudson ("Jak stracić chłopaka w 10 dni?") i Owenem Wilsonem ("Podwodne życie ze Stevem Zissou").
 • Matt Dillon w garbusie

  Matt Dillon w garbusie

  Matt Dillon ("Za wszelką cenę") pojawi się u boku Michaela Keatona ("Jackie Brown") i Lindsay Lohan ("Wredne dziewczyny") w filmie "Herbie: Fully Loaded". Głównym bohaterem opowieści będzie szalony volkswagen garbus, nazywany Herbie.
 • Rośnie obsada "Crash"

  Rośnie obsada "Crash"

  Jason Isaacs ("Patriota", "Harry Potter i komnata tajemnic") i Jennifer Esposito ("Welcome to Collinwood", "Mistrz kamuflażu") są kolejnymi aktorami, którzy pojawili się na planie filmu "Crash". Projekt, którego realizacja trwa właśnie w Los Angeles, może poszczycić się prawdziwie gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się m.in. Sandra Bullock ("Dwa tygodnie na miłość"), Brendan Fraser ("Mumia powraca") i Don Cheadle ("Co z oczu, to z serca").
 • Kryminalny Ryan Phillippe

  Kryminalny Ryan Phillippe

  Ryan Phillippe ("Gra w serca", "Konspiracja.com", "Gosford Park") jest kolejną gwiazdą, która dołączyła do obsady kryminalnego dramatu "Crash". Film opowie o ośmiorgu ludziach, których losy zostają połączone przez zabójstwo. Amerykański aktor wcieli się w rolę przeznaczoną pierwotnie dla Australijczyka Heatha Ledgera ("Obłędny rycerz", "Cena honoru").

Filmy - Matt Dillon (1)