Matka Polka

Artykuły - Matka Polka (9)

 • Uwolnić matki. Niepracujące Polki to największy ukryty kapitał naszej gospodarki

  Uwolnić matki. Niepracujące Polki to największy ukryty kapitał naszej gospodarki

  Niepracujące z powodów rodzinnych Polki to największy ukryty kapitał naszej gospodarki. Tymczasem próby jego uwolnienia traktujemy jak zamach na wartości.
 • Matka Polka i rodzinne finanse

  Matka Polka i rodzinne finanse

  Dzień Matki to wyjątkowe święto. Jego początki sięgają czasów starożytnych Greków i Rzymian, którzy szczególnym kultem otaczali matki-boginie, symbole płodności i urodzaju.
 • Nie jesteś rodzicem idealnym. Przyznaj się do tego!

  Nie jesteś rodzicem idealnym. Przyznaj się do tego!

  - Tak czytam wasze wypowiedzi i współczuję tym rodzicom. One same na świat się nie pchały. Dziecko to skarb, a nie wyjec. Idąc do wyra jedno z drugim wie, skąd się biorą . Jak nie chce się mieć dzieci, to trzeba się zabezpieczać, a nie później płakać i szukać dziury w całym i mieć pretensje do całego świata - pisze pod jednym z wpisów naszej blogerki użytkownik INTERIA.PL. Oto odpowiedź autorki bloga "Matka jest tylko jedna" do tego komentarza.
 • Matka Polka niepracująca

  Matka Polka niepracująca

  W 2011 roku aż 1,4 mln Polek wycofało się z rynku pracy ze względu na zajmowanie się domem. Panie, które nie pracowały z powodu obowiązków rodzinnych i związanych z prowadzeniem domu, stanowiły 17 proc. wszystkich biernych zawodowo kobiet.
 • Matka Polka wie, że ma prawo do szczęścia

  Matka Polka wie, że ma prawo do szczęścia

  Jesteśmy dumne ze swych dzieci i bardzo o nie dbamy. Tyle, że już nie zamierzamy poświęcać się bardziej niż to konieczne. Chcemy mieć czas dla siebie, rozwijając się, spełniać zawodowo. Odkryłyśmy prostą zasadę macierzyńskiego sukcesu: szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!
 • Współczesna matka Polka

  Współczesna matka Polka

  Polka kocha dzieci i nie zrezygnuje z macierzyństwa za nic w świecie. Ale nie zamierza już bezgranicznie poświęcać się rodzinie. Chce być nie tylko dumna ze swojej podniosłej roli, ale i zwyczajnie, po ludzku zadowolona. Z dzieci, z męża i z własnego życia.
 • Z okazji Dnia Matki

  Z okazji Dnia Matki

  Jaka jest Matka Polka? Wszyscy wiemy. Troskliwa, łagodna, opiekuńcza. A najważniejsze, że gotowa do poświęceń.
 • W obronie teściowej

  W obronie teściowej

  Matka Polka cieszy się w Polsce ogromnym szacunkiem. Jej opiekuńczość, zapobiegliwość i skłonność do poświęceń wychwalane są pod niebiosa. Ale tylko do czasu, gdy dzieci dorosną i założą własne rodziny.
 • Matka Polka w kryzysie

  Matka Polka w kryzysie

  Czyli domowa opowieść z mundialem w tle.

Filmy - Matka Polka (1)