matka

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Matka (Film (2003)[Mother] Reż.Roger Michell) ,

Artykuły - Matka (624)

 • Ilu będziesz mieć mężów? Tylu, co twoja matka

  Ilu będziesz mieć mężów? Tylu, co twoja matka

  Zastanawiasz się, dlaczego wciąż jesteś singielką? Czemu twoje kolejne związki rozpadają się, choć tak wiele sobie po nich obiecywałaś. Jeśli wierzyć najnowszym badaniom, ma to wiele wspólnego z twoją matką i jej związkami.
 • Mamine ZOO

  Mamine ZOO

  Tyle jest matek, ile typów osobowości, metod wychowawczych i tradycji rodzinnych. Dzisiaj o mamach z przymrużeniem oka. W końcu uśmiech na ich twarzach to rzecz najważniejsza.
 • Afeni Shakur nie żyje. Mama Tupaca miała 69 lat

  Afeni Shakur nie żyje. Mama Tupaca miała 69 lat

  W poniedziałek w nocy (2 maja) w szpitalu zmarła Afeni Shakur, matka legendarnego rapera Tupaca Shakura.
 • ​"Fakt": Wyrzucili pacjentów dla matki pani minister

  ​"Fakt": Wyrzucili pacjentów dla matki pani minister

  Specjalnie dla mamy Beaty Małeckiej-Libery, sekretarz stanu w kancelarii Ewy Kopacz ds. zdrowia publicznego, opróżniono salę szpitala w Dąbrowie Górniczej i przywieziono nowoczesne, amerykańskie łóżko - informuje "Fakt".
 • Sąd zabrał kobiecie dziecko, bo była "nieporadna"

  Sąd zabrał kobiecie dziecko, bo była "nieporadna"

  Marta Wojtas, mama Szymonka, z płaczem opowiada o decyzji sądu. "Tęsknię za nim. Nie wyobrażam sobie życia bez niego" - mówi o odebranym jej dziecku.
 • Jakim typem mamy jesteś?

  Jakim typem mamy jesteś?

  Tyle jest matek, ile typów osobowości, metod wychowawczych i tradycji rodzinnych. Dzisiaj o mamach z przymrużeniem oka. W końcu uśmiech na ich twarzach to rzecz najważniejsza.
 • 70-latka najstarszą matką na świecie?

  70-latka najstarszą matką na świecie?

  75-letnia Rajo Devi świętuje 5. urodziny swojej córeczki. - Pragnęliśmy mieć dziecko odkąd pobraliśmy się wiele lat temu, ale nie udawało się. Dopiero zabieg in vitro okazał się być pomocny - mówi szczęśliwa matka Rajo Devi.
 • USA: Bohaterska matka zginęła ratując dziecko

  USA: Bohaterska matka zginęła ratując dziecko

  W ​St. Louis, Missouri, USA. Matka wraz z 10-letnią córką szły do apteki, gdy jeden z samochodów wyleciał z drogi i wpadł na chodnik. Kobieta odepchnęła dziecko, a sama zginęła na miejscu.
 • Matka zostawiła 7-miesięczne dziecko na stacji metra

  Matka zostawiła 7-miesięczne dziecko na stacji metra

  Policja aresztowała 20-letnią kobietę podejrzaną o pozostawienie 7-miesięcznej córki na stacji metra. O sprawie informuje CNN.
 • Matka Polka i rodzinne finanse

  Matka Polka i rodzinne finanse

  Dzień Matki to wyjątkowe święto. Jego początki sięgają czasów starożytnych Greków i Rzymian, którzy szczególnym kultem otaczali matki-boginie, symbole płodności i urodzaju.

Filmy - Matka (88)

 • Mama i córki tańczą w ciemnościach. Efekt powala!

  Na kwarantannową nudę nie ma mocnych... Czy na pewno? Zobaczcie, co wymyśliły te dziewczyny. Mama i jej dwie córki ubrały kostiumy świecące w ciemnościach, zgasiły światła i dały się porwać tanecznemu szaleństwu. Jak im poszło?
 • Spadła z podestu i nastraszyła mamę. Finał?

  Młoda, niezdarna panda przypadkiem nastraszyła swoją mamę spadając z podestu tuż za jej plecami. Jej poczynania zarejestrowała kamera. Na nagraniu widać mamę pandę siedząca i zajadającą się bambusem, podczas gdy za jej plecami na drewnianej drabince bawi się jej dziecko. W pewnym momencie młoda panda spada z podestu, a odgłos wypadku straszy mamę. Młodej pandzie na szczęście nic się nie stało i z gracją zeszła z drabinki na ziemię. (STORYFUL/x-news)
 • Mama panda uczy malucha posłuszeństwa

  Rodzicielskie relacje wśród pand bywają równie trudne, jak te ludzkie. Zobaczcie jak mama próbuje nauczyć swoje potomstwo posłuszeństwa. Całe szczęście, po małej „awanturze” maluch mógł udać się na drzemkę. (STORYFUL/x-news)
 • Sprytna mama pochwaliła się swoim sposobem na rysunki dzieci

  To wideo dla każdego rodzica. Radosna twórczość dzieci na ścianie? Nie szkodzi! Mama z Medford w Oregonie znalazła genialny sposób na zmycie rysunków. Jest nim... majonez! Dzięki zawartości tłuszczu jest doskonały do zmywania np. kredek. Imponujące? (STORYFUL/x-news)