matka

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Matka (Film (2003)[Mother] Reż.Roger Michell) ,

Artykuły - Matka (625)

 • Gniew matki

  Gniew matki

  Strata osób bliskich dla każdego człowieka jest najboleśniejszym zdarzeniem, jakie może być jego udziałem. Odejście ukochanej osoby powoduje, że miłość do niej staje się jeszcze bardziej widoczna w przeżywanym bólu. Często dopiero w śmierci człowiek odkrywa siłę uczucia, którym darzył osobę kochaną.
 • Ilu będziesz mieć mężów? Tylu, co twoja matka

  Ilu będziesz mieć mężów? Tylu, co twoja matka

  Zastanawiasz się, dlaczego wciąż jesteś singielką? Czemu twoje kolejne związki rozpadają się, choć tak wiele sobie po nich obiecywałaś. Jeśli wierzyć najnowszym badaniom, ma to wiele wspólnego z twoją matką i jej związkami.
 • Mamine ZOO

  Mamine ZOO

  Tyle jest matek, ile typów osobowości, metod wychowawczych i tradycji rodzinnych. Dzisiaj o mamach z przymrużeniem oka. W końcu uśmiech na ich twarzach to rzecz najważniejsza.
 • Afeni Shakur nie żyje. Mama Tupaca miała 69 lat

  Afeni Shakur nie żyje. Mama Tupaca miała 69 lat

  W poniedziałek w nocy (2 maja) w szpitalu zmarła Afeni Shakur, matka legendarnego rapera Tupaca Shakura.
 • ​"Fakt": Wyrzucili pacjentów dla matki pani minister

  ​"Fakt": Wyrzucili pacjentów dla matki pani minister

  Specjalnie dla mamy Beaty Małeckiej-Libery, sekretarz stanu w kancelarii Ewy Kopacz ds. zdrowia publicznego, opróżniono salę szpitala w Dąbrowie Górniczej i przywieziono nowoczesne, amerykańskie łóżko - informuje "Fakt".
 • Sąd zabrał kobiecie dziecko, bo była "nieporadna"

  Sąd zabrał kobiecie dziecko, bo była "nieporadna"

  Marta Wojtas, mama Szymonka, z płaczem opowiada o decyzji sądu. "Tęsknię za nim. Nie wyobrażam sobie życia bez niego" - mówi o odebranym jej dziecku.
 • Jakim typem mamy jesteś?

  Jakim typem mamy jesteś?

  Tyle jest matek, ile typów osobowości, metod wychowawczych i tradycji rodzinnych. Dzisiaj o mamach z przymrużeniem oka. W końcu uśmiech na ich twarzach to rzecz najważniejsza.
 • 70-latka najstarszą matką na świecie?

  70-latka najstarszą matką na świecie?

  75-letnia Rajo Devi świętuje 5. urodziny swojej córeczki. - Pragnęliśmy mieć dziecko odkąd pobraliśmy się wiele lat temu, ale nie udawało się. Dopiero zabieg in vitro okazał się być pomocny - mówi szczęśliwa matka Rajo Devi.
 • USA: Bohaterska matka zginęła ratując dziecko

  USA: Bohaterska matka zginęła ratując dziecko

  W ​St. Louis, Missouri, USA. Matka wraz z 10-letnią córką szły do apteki, gdy jeden z samochodów wyleciał z drogi i wpadł na chodnik. Kobieta odepchnęła dziecko, a sama zginęła na miejscu.

Filmy - Matka (51)