Mateusz Morawiecki

Synonimy:
Mateusz Morawiec,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mateusz Morawiecki (138)

Filmy - Mateusz Morawiecki (37)

 • Ekstraklasa Premier Mateusz Morawiecki przedstawił plan budowy polskiej piłki nożnej. Wideo

  W pięciu punktach premier Mateusz Morawiecki przedstawił plan dla polskiej piłki nożnej. Składają się na to: 1. Infrastruktura sportowa, 2. Szkolenia, 3. Bezpieczeństwo na trybunach, 4. Sponsoring Spółek Skarbu Państwa, 5. Regulacje prawne dla klubów.
 • Mateusz Morawiecki: W takim ośrodku można tylko wygrać. Wideo

  - Kazimierz Górski, legenda polskiej piłki nożnej, mawiał, że piłka to bardzo prosta gra: można wygrać, przegrać albo zremisować, a w takich ośrodkach szkoleniowych jest jeszcze prościej, bo można tylko wygrać - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego w powstającym w Książenicach ośrodku treningowym Legii Warszawa.
 • Premier Morawiecki: Chciałem być Bońkiem. Wideo

  - Wierzymy w to, że we współpracy z PZPN można stworzyć wielką "machinę" szkolenia polskich piłkarzy - powiedział premier polskiego rządu Mateusz Morawiecki, który brał udział w konferencji na Stadionie PGE Narodowy towarzyszącej prezentacji programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich.
 • Polska nie wyśle przedstawicieli na szczyt V4 w Izraelu

  Po serii skandalicznych wypowiedzi izraelskich polityków Mateusz Morawiecki ogłosił, że polska delegacja nie pojawi się na szczycie Grupy Wyszehradzkiej, który ma się odbyć w Izraelu.