Mateusz Kijowski

Artykuły - Mateusz Kijowski (10)

 • ​Alimenciarz w potrzebie, czyli poratuj Kijowskiego

  ​Alimenciarz w potrzebie, czyli poratuj Kijowskiego

  Mateusz Kijowski twierdzi, że walkę o demokrację przypłacił biedą i nie ma już co do garnka włożyć. Siostra Krystyny Pawłowicz organizuje internetową zbiórkę na jego rzecz.
 • ​Mateusz Kijowski zaatakowany na Dworcu Centralnym w Warszawie

  ​Mateusz Kijowski zaatakowany na Dworcu Centralnym w Warszawie

  Lider Komitetu Obrony Demokracji został zwyzywany i uderzony na terenie warszawskiego dworca kolejowego. Zdarzenie opisał na Facebooku.
 • ​Grzegorz Schetyna: Mateusz Kijowski mnie przeprosił

  ​Grzegorz Schetyna: Mateusz Kijowski mnie przeprosił

  Przewodniczący Platformy Obywatelskiej ujawnił, że lider Komitetu Obrony Demokracji przeprosił go za swoje słowa na temat PO.
 • Kijowski: Timmermans "jest niezwykle przywiązany do Polski"

  Kijowski: Timmermans "jest niezwykle przywiązany do Polski"

  Mateusz Kijowski wyraził przekonanie, że w unijnych instytucjach jest głęboka wola kompromisu dotyczącego sytuacji wokół polskiego Trybunału Konstytucyjnego. Podkreślił, że Frans Timmermans "jest niezwykle przywiązany do Polski".
 • Mateusz Kijowski spotkał się z Fransem Timmermansem

  Mateusz Kijowski spotkał się z Fransem Timmermansem

  W Brukseli Mateusz Kijowski spotkał się z Fransem Timmermansem. Tematem rozmowy lidera Komitetu Obrony Demokracji z wiceszefem Komisji Europejskiej był konflikt wokół Trybunału Konstytucyjnego i dialog, jaki w tej sprawie Komisja prowadzi z polskim rządem.
 • Zawiązała się koalicja "Wolność, Równość, Demokracja"

  Zawiązała się koalicja "Wolność, Równość, Demokracja"

  Wartości europejskie, porządek konstytucyjny, sprzeciw wobec zawłaszczania polskiego państwa to trzy obszary łączące członków zawiązanej w czwartek koalicji "Wolność, Równość, Demokracja" - powiedział na briefingu prasowym lider KOD Mateusz Kijowski. Kijowski do dołączenia do koalicji zaprosił wszystkie siły polityczne, organizacje społeczne, ruchy, środowiska, dla których ważne są wartości demokratyczne, wolności obywateli zapisane w konstytucji.
 • Rozpoczyna się wizyta KOD w USA

  Rozpoczyna się wizyta KOD w USA

  Wykład lidera KOD Mateusza Kijowskiego w Waszyngtonie, spotkania z urzędnikami Departamentu Stanu i b. ambasadorem USA w Polsce Danielem Friedem, to główne punkty rozpoczynającej się w piątek ośmiodniowej wizyty przedstawicieli Komitetu Obrony Demokracji w Stanach Zjednoczonych.
 • ​Łódź: Śledztwo ws. gróźb wobec lidera KOD

  ​Łódź: Śledztwo ws. gróźb wobec lidera KOD

  Do 5 lat więzienia grozi - prawdopodobnie mieszkańcowi Zgierza, który na jednym z portali społecznościowych miał kierować groźby - ze względu na przynależność narodową lub wyznaniową - wobec lidera KOD Mateusza Kijowskiego.
 • Mateusz Kijowski napisał list otwarty do kard. Nycza

  Mateusz Kijowski napisał list otwarty do kard. Nycza

  Do warszawskiej Kurii Metropolitarnej trafił list otwarty, napisany przez Mateusza Kijowskiego. Lider KOD wyraził w nim swoje oburzenie na słowa ks. Stanisława Małkowskiego pod adresem Komitetu Obrony Demokracji.
 • ​Mateusz Kijowski: My nie chcemy rewolucji

  ​Mateusz Kijowski: My nie chcemy rewolucji

  Komitet Obrony Demokracji protestował w środę (10 lutego) przeciwko zmianom w konstytucji proponowanym przez ruch Pawła Kukiza.

Filmy - Mateusz Kijowski (8)