Mateusz Jachlewski

Artykuły - Mateusz Jachlewski (13)

Filmy - Mateusz Jachlewski (14)

• Jachlewski (PGE Vive) przed finałem mistrzostw Polski. Wideo

Mateusz Jachlewski, skrzydłowy PGE Vive przed pierwszym meczem finału PGNiG Superligi z Orlenem Wisłą w Płocku.
  • PGE Vive Kielce - PSG 34-24. Mateusz Jachlewski po meczu. Wideo

- Zaskoczyliśmy Paryż obroną 5-1. To dla nas duży sukces. - Przed rokiem po pierwszej połowie PSG prowadziło w Kielcach 12 golami, więc nawet w pierwszej można stracić taką przewagę - przypomniał Mateusz Jachlewski, piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce po wygranym meczu Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain 34-24.
  • Jachlewski: Pierwsza połowa kluczem do wygranej. Wideo

- Musieliśmy ten mecz po prostu wygrać. W pierwszej połowie uzyskaliśmy pięć bramek przewagi i myślę, że to był klucz do tego, że później grało nam się dużo łatwiej - powiedział skrzydłowy Mateusz Jachlewski, po zwycięstwie PGE Vive Kielce we własnej hali z ukraińskim Motorem Zaporoże 34-29 (17-12) na wagę awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Teraz rywalem kielczan będzie Paris Saint-Germain.
  • Jachlewski (PGE Vive) po 35-35 z Veszpremem. Wideo

Mateusz Jachlewski po porażce PGE Vive Kielce przegrali we własnej hali z węgierskim Telekomem Veszprem 35-36 w Lidze Mistrzów.