Mateusz Damięcki

Synonimy:
Damięcki Mateusz,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mateusz Damięcki (106)

 • Mateusz Damięcki: Aktorstwo we krwi

  Mateusz Damięcki: Aktorstwo we krwi

  Mateusz Damięcki, popularny aktor kinowy, telewizyjny i teatralny, kończy w środę 40 lat. "Codziennie uświadamiam sobie, że wykonuję pracę, którą kocham" - wyznał w jednym z ostatnich wywiadów gwiazdor, a prywatnie syn aktora Macieja Damięckiego i wnuk aktorów Dobiesława Damięckiego i Ireny Górskiej-Damięckiej. O artyście głośno jest z powodu jego ról, ale także obyczajowych skandali, m.in. rozwodu po zaledwie ośmiu miesiącach małżeństwa.
 • ​Mateusz Damięcki apeluje do hejterów: "Spokojnie, jestem z Wami"

  ​Mateusz Damięcki apeluje do hejterów: "Spokojnie, jestem z Wami"

  Nietypową prośbę do osób, lubiących krytykować innych w internecie, wystosował w ostatnim poście na Instagramie Mateusz Damięcki. Poprosił o to, by swoje nienawistne komentarze zostawili dla innych, bo on i tak z powodu pandemii i lockdownu jest już mocno... sponiewierany.
 • Mateusz Damięcki: Wzruszające wyznanie z okazji rocznicy ślubu

  Mateusz Damięcki: Wzruszające wyznanie z okazji rocznicy ślubu

  Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki to jedna z tych par, które niewiele o sobie mówią i rzadko pojawiają się w mediach. Ich związek jest jednak bardzo udany, o czym świadczą instagramowe wpisy małżonków z okazji trzeciej rocznicy ślubu. W wyznaniu Pauliny znalazły się szczegóły, z ujawnienia których Mateusz nie będzie zadowolony.
 • Mateusz Damięcki zdradził płeć i imię drugiego dziecka

  Mateusz Damięcki zdradził płeć i imię drugiego dziecka

  Mateusz Damięcki zachwycił fanów swoim ostatnim postem w mediach społecznościowych. Aktor opublikował urocze rodzinne kadry i przekazał szczęśliwą nowinę, że po raz drugi został ojcem. Poznaliśmy także imię i płeć drugiego dziecka.
 • Mateusz Damięcki pochwalił niezwykłym swetrem

  Mateusz Damięcki pochwalił niezwykłym swetrem

  Popularny aktor, znany między innymi z roli Michała w serialu "Usta usta" czy Adamy Żmudy z "W rytmie serca", opublikował na swoim instagramowym profilu selfie. Do zdjęcia założył charakterystyczny sweter i opowiedział wzruszającą historię jego powstania.
 • Mateusz Damięcki chwali się zrobionym przez mamę swetrem

  Mateusz Damięcki chwali się zrobionym przez mamę swetrem

  Mateusz Damięcki, popularny aktor znany z roli Michała w serialu "Usta usta" czy Adamy Żmudy z "W rytmie serca", opublikował w mediach społecznościowych selfie. Do zdjęcia założył sweter, którego nie powstydziłaby się księżna Diana w czasach przedmałżeńskich. Założył go w hołdzie dla mamy. I opowiedział wzruszającą historię jego powstania.
 • Mateusz Damięcki ostrzega przed serialem, w którym użycza głosu głównej postaci

  Mateusz Damięcki ostrzega przed serialem, w którym użycza głosu głównej postaci

  Nie należy go pokazywać swoim dorastającym dzieciom. Tak o serialu „Big Mouth” mówi Mateusz Damięcki. Aktor zna tę produkcję bardzo dobrze, bo... użyczał w niej głosu głównemu bohaterowi.
 • Mateusz Damięcki: Co zrobi, gdy skończy się pandemia?

  Mateusz Damięcki: Co zrobi, gdy skończy się pandemia?

  Mateusz Damięcki jest jednym z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia. Przed kamerą występuje od dziecka, a rozgłos przyniosły mu m.in. role w „Przedwiośniu” czy „Miłość jest wszystkim”. Interii, w ramach akcji #KiedyBędzieNormalnie, zdradza, jakie ma plany na czas po pandemii.
 • Mateusz Damięcki szczerze o swojej żonie

  Mateusz Damięcki szczerze o swojej żonie

  Mateusz Damięcki unika branżowych imprez i rzadko mówi cokolwiek o swoim życiu prywatnym. Tym razem zrobił jednak wyjątek.
 • Mateusz Damięcki: rozpętał aferę na Instagramie

  Mateusz Damięcki: rozpętał aferę na Instagramie

  37-letni Mateusz Damięcki pochodzi z aktorskiej rodziny, przez co na świeczniku był od najmłodszych lat. Na ekranie debiutował zresztą już jako dwunastolatek.

Zdjęcia - Mateusz Damięcki (80)

 • film.interia.pl
  "Miłość jest wszystkim"
 • film.interia.pl
  "Miłość jest wszystkim"
 • film.interia.pl
  "Miłość jest wszystkim"
 • film.interia.pl
  Mateusz Damięcki: W rodzinie aktorskiej
 • film.interia.pl
  Mateusz Damięcki: W rodzinie aktorskiej
 • film.interia.pl
  Mateusz Damięcki: W rodzinie aktorskiej

Filmy - Mateusz Damięcki (9)

 • Mateusz Damięcki dużym chłopcem?

  Tomasz, w którego rolę wciela się Mateusz Damięcki to duże dziecko pełne uroku i nieprzewidywalności. Choć tworzy gry komputerowe, musi zdecydowanie ogarnąć się w realu, bo jego życie wyświetla wielkie powiadomienie o treści ERROR. Niebawem fani komedii romantycznych będą mogli zobaczyć "Miłość na pierwszą stronę" i sprawdzić, jak z rolą dużego chłopca poradził sobie Mateusz Damięcki.
 • Mateusz Damięcki: Co zrobi, gdy skończy się pandemia?

  - Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, jak ważny jest dla mnie teatr. Kiedy to się skończy, z przyjemnością upiekę ciasto i przyjadę do teatru, żeby spotkać się z ekipą „Czarnej komedii” – mówi aktor.
 • Mateusz Damięcki o powrocie do "Na dobre i na złe"

  Serial "Na dobre i na złe" jest doceniany nie tylko przez widzów, lecz także lekarzy - mówi Mateusz Damięcki i podkreśla, że na planie pracują specjaliści, którzy dbają o wiarygodność wątków medycznych.
 • ​Mateusz Damięcki: Nie planuję

  ​Mateusz Damięcki nie robi planów na przyszłość. Jego zdaniem w tym zawodzie lepiej zdać się na cierpliwość i improwizację, niż snuć marzenia o kolejnych angażach.