mateusz

Artykuły - Mateusz (154)

 • Mateusz Damięcki na akcji Bezpieczna Zima w Białce Tatrzańskiej

  Mateusz Damięcki na akcji Bezpieczna Zima w Białce Tatrzańskiej

  W najbliższy weekend akcja Bezpieczna Zima zatrzyma się na Podhalu. Podczas ferii w najbardziej popularnych ośrodkach wypoczynku zimowego ratownicy GOPR uczą bezpiecznych zachowań w górach i na stokach narciarskich oraz w drodze na wypoczynek. Aktora Mateusza Damięckiego, który wspiera akcję, będzie można spotkać w najbliższy weekend na stoku Bania w Białce Tatrzańskiej.
 • Powołanie Pana Mateusza Niemczyka i Pana Przemysława Soroki do Rady Nadzorczej VENTURION INVESTMENT FUND S.A.

  Zarząd VENTURION INVESTMENT FUND S.A. informuje, iż w dniu 7 maja 2013 roku akcjonariusz spółki PCH CAPITAL S.A. powołała w skład Rady Nadzorczej Pana Mateusza Niemczyka oraz Pana Przemysława Sorokę. Pan Mateusz Niemczyk posiada kilkunastoletnie doświadczenie w bankowości korporacyjnej, zdobywane na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych instytucjach finansowych. Karierę zawodową rozpoczynał w firmie KPMG Audyt. W latach 2000-2006 pracował w Banku Handlowym w War
 • Lisowski - inna liga! Nie ma mocnego na niego

  Lisowski - inna liga! Nie ma mocnego na niego

  Z ósmego na pierwsze - taką drogę przejechał Mateusz Lisowski w drugim wyścigu na Slovakiaring.
 • Robertas "strzelał" do mnie Push-to-Passami jak na wojnie...

  Robertas "strzelał" do mnie Push-to-Passami jak na wojnie...

  Mateusz Lisowski wygrał drugą rundę Volkswagen Castrol Cup, która odbyła się na torze Slovakiaring. Drugi był Jan Kisiel (cofnięto mu wcześniej nałożoną karę) a trzeci Krystian Korzeniowski.
 • Słowackie kwalifikacje Lisowskiego

  Słowackie kwalifikacje Lisowskiego

  2:24.332 - w takim czasie Mateusz Lisowski pokonał swoje najszybsze okrążenie podczas sesji kwalifikacyjnej na Slovakia Ringu.
 • "Ojciec Mateusz" od kuchni

  "Ojciec Mateusz" od kuchni

  Gościliśmy na planie "Ojca Mateusza", a dokładnie na serialowej plebanii, na której pierwsze skrzypce gra Natalia (Kinga Preis). Pierwszą niespodzianką była już sama lokalizacja obiektu.
 • The Sin Company - biografia

  Grupa The Sin Company powstała w 2013 roku w Tarnowskich Górach, w składzie Mateusz Konieczny - (wokal, gitara), Marcin Misdzioł (gitara basowa) i Sebastian Brzuszczak (bębny). Trio wcześniej współtworzyło formację Mouga. Energia, melodyjność i niekonwencjonalne podejście do muzyki, to trzy składniki, które cechują The Sin Company. Styl zespołu jest wypadkową energetycznego rocka i oryginalnych brzmień spod znaku gitarowej alternatywy. W marcu 2013 roku The Sin Company zakończyło pracę n
 • Kłopoty włoskiego "Ojca Mateusza"

  Kłopoty włoskiego "Ojca Mateusza"

  Władze miasta Gubbio w Umbrii we Włoszech protestują przeciwko decyzji producentów popularnego serialu "Don Matteo" o przeniesieniu jego akcji oraz zdjęć do pobliskiego Spoleto. Rozczarowani są mieszkańcy i biskup Gubbio.
 • "Ojciec Mateusz" wciąż na topie

  "Ojciec Mateusz" wciąż na topie

  Z końcem lutego rozpoczęła się emisja dziewiątego sezonu "Ojca Mateusza". Mimo tego, że serial od wielu lat pokazywany jest na antenie TVP1, jego oglądalność wciąż wzrasta. Ostatnie trzy odcinki śledziło prawie 5 mln widzów.
 • Mateusz Mijal szykuje debiut

  Mateusz Mijal szykuje debiut

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Coś na później" zapowiadający debiutancką płytę Mateusza Mijala.

Filmy - Mateusz (1)

 • Gwiazdy w serialu ,,Ojciec Mateusz"

  W nowych odcinkach „Ojca Mateusza”, które na antenę TVP1 trafią po wakacjach, zobaczymy mnóstwo gwiazd znanych z najpopularniejszych polskich seriali. Sprawdź, kto pojawi się u boku Artura Żmijewskiego w nagrodzonym tegoroczną Telekamerą „Tele Tygodnia” hicie Jedynki! Zaproszenie do udziału w 22. serii „Ojca Mateusza”, do której zdjęcia zakończyły się w pierwszy weekend lipca, przyjęło mnóstwo gwiazd doskonale znanych fanom seriali z ról w najpopularniejszych polskich produkcjach...