materiał

Artykuły - Materiał (119)

 • Udało się stworzyć nowy, bardzo wytrzymały materiał

  Udało się stworzyć nowy, bardzo wytrzymały materiał

  Naukowcy z Uniwersytetu Durham i Instytutu Fraunhofera stworzyli nowy materiał syntetyczny, którego nie jest w stanie przeciąć nawet zaawansowana szlifierka kątowa.
 • Jesteśmy coraz bliżej stworzenia sztucznego mięśnia

  Jesteśmy coraz bliżej stworzenia sztucznego mięśnia

  Stworzono hydrożel o niezwykłych właściwościach. Naukowcy z Australii opracowali nowy galaretowaty materiał, który wykazuje trwałość skóry, więzadeł, a nawet kości.
 • Nanorurki boronowe kluczem do budowy samolotów ponaddźwiękowych

  Nanorurki boronowe kluczem do budowy samolotów ponaddźwiękowych

  Naukowcy z NASA i Uniwersytetu w Binghamton przetestowali materiał, który może wytrzymać ekstremalną podróż ponaddźwiękową. Może on zastąpić nanorurki węglowe i być wykorzystywany w samolotach pasażerskich przekraczających 5-10 razy prędkość dźwięku.
 • Stworzono superwytrzymałą i wyjątkowo elastyczną postać węgla

  Stworzono superwytrzymałą i wyjątkowo elastyczną postać węgla

  Naukowcy odkryli nową formę węgla, która jest twarda jak skała, a jednocześnie rozciągliwa jak kauczuk.
 • Grafen z oleju sojowego

  Grafen z oleju sojowego

  Australijskim naukowcom udało się opracować grafen z oleju sojowego. To odkrycie radykalnie obniża koszty produkcji tego supermateriału.
 • Prezentacja materiałów z gry „Hollow”

  Zarząd Forever Entertainment S.A informuje, iż na stronie firmowej emitenta - www.forever-entertainment.com - zostały opublikowane nowe materiałów promocyjnych z gry „Hollow”, na których poza nową lokacją z gry widać również jedną z dostępnych w grze broni, a także jednego z przeciwników. Kolejne materiały z gry będą publikowane co kwartał. Planowany termin premiery wersji Steam to przełom 2016/2017. Podstawa prawna § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Syste
 • Prezentacja materiałów z gry „Shadow Over Isolation”

  Zarząd Forever Entertainment S.A informuje, iż na stronie firmowej emitenta - www.forever-entertainment.com - dostępna jest kolejna partia materiałów promocyjnych z gry „Shadow Over Isolation”. Nowe materiały z gry będą publikowane co kwartał. Planowany termin premiery wersji Steam to pierwsza połowa 2017 roku. Podstawa prawna § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na ry
 • Prezentacja materiałów z gry „Barberian”

  Zarząd Forever Entertainment S.A informuje, iż na stronie firmowej emitenta - www.forever-entertainment.com - dostępna jest pierwsza partia materiałów promocyjnych z gry „Barberian”. Planowany termin premiery wersji Steam to druga połowa 2016 roku. Podstawa prawna § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.Osoby reprezentujące spółkę:
 • Prezentacja materiałów z gry „Shadow Over Isolation”

  Zarząd Forever Entertainment S.A informuje, iż na stronie firmowej emitenta - www.forever-entertainment.com - dostępna jest pierwsza partia materiałów promocyjnych z gry „Shadow Over Isolation”. Kolejne materiały z gry będą publikowane co kwartał. Planowany termin premiery wersji Steam to pierwsza połowa 2017 roku. Podstawa prawna § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatyw
 • Prezentacja materiałów z gry „Hollow”

  Zarząd Forever Entertainment S.A informuje, iż na stronie firmowej emitenta - www.forever-entertainment.com - dostępna jest pierwsza partia materiałów promocyjnych z gry „Hollow”. Kolejne materiały z gry będą publikowane co kwartał. Planowany termin premiery wersji Steam to przełom 2016/2017. Podstawa prawna § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

Filmy - Materiał (2)

 • Wywabianie plam z długopisu i tuszu - jak to zrobić?

  Plamy z długopisów czy tuszu najczęściej są zmorą rodziców dzieci w wieku szkolnym, którym od czasu do czasu przytrafia się przykry incydent z wybrudzeniem ubrań, torby czy plecaka długopisowym tuszem. To jedne z najbardziej uporczywych plam, które zwykłe pranie nie potrafi usunąć. Jak więc pozbyć się skutecznie plam z tuszu z długopisów? Poznajcie nasz szybki sposób!
 • Materiałowa róża

  Jeśli macie trochę niepotrzebnego, ale ładnego dla oka materiału, możecie przygotować z niego prostą, ale efektowną dekorację! Oto instrukcja, jak zrobić materiałową różę przy użycia skrawków kolorowego materiału i długiego patyka. To propozycja dla wszystkich, którzy lubią samodzielnie przygotowane ozdoby i dekoracje do domu - jest naprawdę prosta!